Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner201

banner177

banner193

banner195

Skyline Rent A Car
Skyline Rent A Car
Sektör Eğlence
İl / İlçe İstanbul / Kadıköy
Web Sitesi http://www.skylinecarturkey.com
Telefon 02168212334
Hakkimizda
Misyonumuz
Skyline Rent A Car, 1997 yılında İstanbul' da kurumsal firmalara uzun dönem filo kiralama ve günlük araç kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçlara Türkiye’ nin her yerinde güvenli, yedeklenmek suretiyle devamlı ve satış sonrası hizmet kalitesiyle sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamıştır.
Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. 2.000 i aşkın ve sürekli yenilenen araç filosu ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Skyline Rent A Car ’ dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

Adres: Adreslerimiz: Merkez Şube: Bostancı Mahallesi, Bağdat Caddesi, 540/8 KADIKÖY/İSTANBUL Şube 1: Toyakadın Mahallesi, Terminal Caddesi, No:1 ARNAVUTKÖY/İSTANBUL Şube2: Sabiha Gökçen Havalimanı, Terminal Binası PENDİK/İSTANBUL