Bursaspor Kulübü’nün salı günü yapılacak Divan Kurulu seçimi öncesinde Ali Ademoğlu ekibiyle birlikte başkan adaylığını açıkladı. Yeşil beyazlı kulübün eski 2. başkanlarından olan ve bir dönem Bursaspor Vakıf Başkanlığı da yapan Ademoğlu, göreve seçilmeleri halinde Enes Çelik yönetiminin Süper Lig yolculuğundaki en büyük destekçileri olacaklarını söyledi. Divan Kurulu seçimi öncesinde aday başvuruları yarın alınacak.

“GÖREVE TALİBİZ”

Yeşil beyazlı kulübün Başkanı Enes Çelik ve ekibi ile birlikte Bursaspor’u hak ettiği yer olan Süper Lig’e taşımak için çalışacaklarını belirten Ali Ademoğlu şöyle konuştu: “Tarihiyle, doğasıyla, üretkenliği ile ülkemizin en önemli şehirlerinden olan Bursa’nın markası, Türkiye’ye mal olan Bursaspor’un geleceği için önemli adımlar atılan günlerdeyiz. 2010 yılında yaşadığımız şampiyonluk ve tarihindeki tüm başarıları ile Türk futbol tarihine damga vuran Bursaspor’un bu zor günlerinde göreve talibiz.”

“HAK ETTİĞİ YERE ÇIKACAK”

“Şampiyon Bursaspor’un, bu güzel şehir için önemini biliyor, Bursaspor sevgisini, tüm şehir gibi yıllardır içimizde yaşıyoruz. Şimdi bir olup, her kademesinden yöneticisi, üyeleri ve fedakar taraftarları ile Bursaspor’u yeniden güzel günlerine, Süper Lig’e taşıma zamanıdır. Elimizi taşın altına koyarak, tüm şehrin desteğini arkamıza alarak Bursaspor’u hak ettiği yere taşıyacak çalışmalar için listemizdeki arkadaşlarımızla birlikte adayız.” Galip Sakder’in yeniden aday olmayacağı seçimde, Ali Ademoğlu ile birlikte Levent Batur ve Avukat Gökhan Tuzlacıoğlu’nun yarışması bekleniyor. (Olay)

Divan Kurulu Aday Listesi (Asıl)

1- Ali Ademoğlu

2- Serkan Savu

3- Ceyhun Özüm

4- Ahmet Zıngır

BURSASPOR'UN EFSANESİ İMZAYI ATTI BURSASPOR'UN EFSANESİ İMZAYI ATTI

5- İslam Muröz

Divan Kurulu Aday Listesi (Yedek)

1- Murat Berkiten

2- Mehmet Çalım

3- Fuat Özkan

4- Zeki Saygılı

5- Alaattin Bülbül

Editör: Haber Merkezi