banner204

banner177

banner205

banner193

FESTİVALİN GÖZDESİ MİNİK YILDIZLAR OLDU

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Altın Karagöz Halk Dansları Yarışmasının gözdesi Yenişehir Yıldızlar folklor ekibi oldu.

FESTİVALİN GÖZDESİ MİNİK YILDIZLAR OLDU

Bu yıl 35’incisi düzenlenen Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması, Yenişehir Osmangazi Millet Bahçesinde devam etti. Festivalde dünyaya barış ve kardeşlik mesajlarının verildiği dans gösterileriyle devam ediyor.


Sırbistan, Türkmenistan, Karadağ, Arnavutluk ülkelerindeki ekiplerin geldiği Yenişehir’de Yenişehir Belediyesi Yıldızlar folklor ekibi de yer aldı. İzleyiciler tarafından yoğun ilgi gösterilen festivalde Kosova bölgesi gösteri ile festivalin en ufak ekibi Yenişehir Belediyesi Yıldızlar folklor ekibi etkinliğin gözdesi oldu.
Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, "Bu yıl 35’incisi düzenlenen Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışmasına ev sahipliği yapan Bursa Büyükşehir Belediyemizi tebrik ediyorum. Festival çerçevesinde ilçemize gelerek güzel bir vakit geçirilmesini sağlayan tüm ekiplere ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Mart 2024
İmsak 06:04
Güneş 07:27
Öğle 13:21
İkindi 16:31
Akşam 19:04
Yatsı 20:22
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P