banner201

banner177

banner207

BBP’DEN İŞ DÜNYASININ KALBİNE ZİYARET

Büyük Birlik Partisi, Bursa ziyaretleri kapsamında Bursa ticaretinin kalbi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Sanayicinin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda BBP İş Dünyası'ndan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, BTSO’dan alacakları çıktı raporlarını BBP olarak ilgili makamlara ileteceklerini dile getirdi.

BURSA 23.02.2021, 17:04
BBP’DEN İŞ DÜNYASININ KALBİNE ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın ziyaret ederek esnafın sorunlarını ilgili makamlara ileten Büyük Birlik Partisi, Bursa ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. BBP’nin son durağı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) oldu.

TOPLANTIYA 'ÜST DÜZEY' İLGİ

BTSO Hizmet Binasında gerçekleşen toplantıya, BBP Sosyal Politikalar Ve İş Dünyası'ndan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, BTSO Başkan Yardımcısı Cüneyt Şener, BBP Bölge Müfettişi Salih Uçak, BBP Bursa İl Başkanı Av. Haldun Filiz, BTSO Meclis Başkan yardımcısı Murat Bayizit, BTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Alpaslan Şenocak, Yüksel Taşdemir ve Irmak Aslan ve BBP Bursa İl Teşkilatından M.Nuri Ceylan, Oktay Sarıyer katıldı.

“REFORM PAKETLERİ DESTEKLENMELİ”

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Ekrem Alfatlı, “Her daim esnafımızın, sanayicimizin, çiftçimizin üretime katkı değer sağlayan her kesimin yanındayız. Ziyaretlerimiz kapsamında Bursa ve Türkiye ekonomisinin kalbi BTSO’ya ziyaretimizi gerçekleştirdik. BBP olarak çözüm üretmeye sorunları da gidermek noktasında üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Ayrıca ekonomi, hukuk alanındaki reform paketi ve yeni anayasa çalışmalarına  herkesin destek vermesi gerektiğini düşünüyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 22 Nisan 2024
İmsak 04:37
Güneş 06:10
Öğle 13:07
İkindi 16:53
Akşam 19:55
Yatsı 21:22
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P