banner204

banner177

banner205

banner193

BURSA'DA SURİYELİLERİN YAŞADIĞI MAHALLE'DE SIKI DENETİM

Bursa'da Emniyet Müdürlüğü koordinesinde yabancı uyruklu kişilerin yoğun bulunduğu bölgede sıkı denetim gerçekleştirdi. Hem şüpheli kişilerin kimlik sorgusunu yapan Bursa polisi; aynı zamanda zabıta, gıda ve maliye memurlarıyla birlikte girdikleri dükkanları da inceledi. 6 işyerine ruhsatsızlıktan ve vergi levhası bulundurmamaktan, 2 işletmeye de mali yönden toplam 303 bin lira para cezası kesildi.

BURSA 18.07.2023, 09:39
BURSA'DA SURİYELİLERİN YAŞADIĞI MAHALLE'DE SIKI DENETİM

Bursa Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis ekiplerinin koordinesinde yabancı uyruklu şahısların yoğun olarak bulunduğu, Yavuzselim Mahallesi Hayrettinoğlu Caddesi, Su Deposu Caddesi, Arabatayağı Mahallesi ve Çınarönü Mahallesinde denetim gerçekleştirildi. Maliye Bakanlığı görevlileri, Tarım İlçe Müdürlüğü görevlileri, Zabıta Müdürlüğü personelinin de katıldığı huzur ve güven uygulamasında hem şüpheli kişiler, hem de iş yerleri didik didik incelendi. Polis ekiplerince yapılan denetimde, 40 işletme incelenirken 6 işyerine ruhsatsızlıktan ve vergi levhası bulundurmamaktan 2 işletmeye de mali yönden toplam 303 bin lira para cezası kesildi, 170 şahısın ise UYAP sorgulamaları yapıldı.


Kent genelinde 3 saat boyunca süren, özellikle Yavuzselim Mahallesi Hayrettinoğlu Caddesi, Su Deposu Caddesi, Arabatayağı Mahallesi ve Çınarönü Mahallesi çevresinde yoğun olarak bulunan Suriye uyruklu şahıs ve dükkanlara yönelik denetim gerçekleştiren Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, uygulamanın vatandaşların huzur ve can güvenliği açısından devam edeceğini duyurdu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Mart 2024
İmsak 06:05
Güneş 07:29
Öğle 13:21
İkindi 16:30
Akşam 19:03
Yatsı 20:21
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P