banner201

banner177

banner207

BURSA'NIN İLÇELERİNDE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Bursa'da belediye başkanlarıyla birlikte yeni dönemde görev yapmaya hazırlanan belediye meclis üyelerinin listesi belli olmaya başladı. Bursa'da belediye meclis üyeleri kimler? İşte belli olan ilçe belediye meclis üyeleri...

BURSA 04.04.2024, 09:53
BURSA'NIN İLÇELERİNDE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde vatandaşlar, belediye başkanlarıyla birlikte kendisini temsil etmesini istediği belediye meclis üyeleri için de oy kullanmıştı.

Bursa'da görevlerine devam eden ve yeni seçilen başkanlar mazbatalarını almaya başlarken, diğer taraftan gözler belediye meclis üyelerine çevrildi.

BURSA'DA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ KİMLER?

Bursa'nın ilçe belediyelerinde hangi parti, kaç meclis üyesi ile vatandaşı temsil edecek?

İşte belli olan ilçe belediye meclis üyeleri...

NİLÜFER BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

CHP: Yücel Akbulut, Neşe Özçelik, İbrahim Mart, Mahmut Demiröz, Demirhan Aslan, Metin Tunçel, Gökçe Güney, Mehmet Aydın Saldız, Onur Uslu, Yalçın Işıkyıldız, Ata Erk Şanlı, Serpil Altun, Mehtap Esen, Emrah Mutlu, Salih Güleç, Barış Öztürk, Akın Uludağ, Günce Çelik, Resul Tarman, Hafize Usturalı, Ekrem Erk, Okan Şahin, Özlem Akbaş Önsoy, Ali Sezgin, Furkan Yavuz, Olcay Keskin, Ali Ekber Can, Pelin Sevgi, Tuğçe Savaş, Mustafa Aslan, Gülver Deniz, İrfan Özer, Berna Hacer Bilinci, Aslıhan Ceylan.

AK PARTİ: Hamit Şenocak, Şahin Biba, Anzelha Nazlı Tan, Özgür Top, Lamia Eren Olduk, Abdurrahman Obut, Rahime Nur Gökce, Emre Sekban, Hasan Türksel, Samet Kodaman, Kenan Akdeniz. 

OSMANGAZİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

CHP: Fatih Vardar, Ahmet Tolga Kornoşor, Mücahit Yıldızhan, Kemal Güzelvardar, Fatih Karayılan, Recep Çohan, Hande Apaydın, Sefa Yılmaz, Sinan Nergiz, Şafak Sayan, Ahmet Sergen Keleşoğlu, Hikmet Şevik, Aykut Büyükdere, Halil Aktaş, Özlem Bodur, Bilal Deniz, Şirin Alçı Akverdi, Feyyaz Alptuğ, Bakır Taşer, Bülent Akça, Necati Gezer, Ramazan Elitaş, Ali Metin, Özge Kaya, Cemile Yılgör, Mehmet Emin Kalır, Burak İleri.

AK PARTİ: Ali Sait Adiloğlu, Sinan Kahraman, Osman Şahin, Yusuf Konat, Gökhan Tudan, Mustafa Koçoğlu, Ayşegül Porsuk Altın, Osman Çimen, Kübra Yıldırım, Burak Akyel, Gürkan Bilgin, Hilal Melike Kartal, Zafer Demir, Ömer Gümüş, Mutluk Eroğlu, Ali Tülek, Levent Tiryaki, İsmail Hayat. 

YILDIRIM BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Ömer Faruk Temiztürk, Gökhan Yıldız, Ali Bozkurt, Selim Yolgeçen, Ahmet Uslu, Fuat Alpaslan, Ecehan Mertoğlu Tan, Haldun Filizli, Alparslan Karaaslan, Bülent Kandemir, Şakir Emin, Ali Çiftçi, Deniz Yeyin, Cevdet Kamış, Ahmet Aras, Fatma Zehra Yekeler, Büşra Babor, Rüştü Maviçiçek, Mücahit Bozkurt, Mustafa Kaymaz, Aydın Kahveci, Kübra Ezgi Güler, Mert Tiryaki, Şenol Çulcu, Fatih Balbay, Tuğba Öztürk, Mehmet Bayram, İdris Şahintaş.

CHP: Ali Haydar Efe, Emel Duman, Zafer Milli, Nimet Yıldız, Yunus Coşkun, Ali Toğan, Abdurrahim Kayaalp, Aykut Ertürk, Durhan Güler, Kadir Kağan Demirbaş, İlknur Çiçek, Özgenur Erdinç, İmran Levent, Bülent Sönmez, Yavuz Ergül, Servet Çağıl, Dinçer Aydın. 

MUDANYA BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

CHP: Mustafa Orkun Gazioğlu, Mehmet Tuncay İsmar, Leyla Olğaç Kamalı, Baran Güneş, Görkem Kaya, Volkan Keçici, Jale Büyükurgancı, Hasan Cumhur Aksan, Belgin Tanyeri, Enver Üçüncü, Volkan Özbek, Murat Kara, Medet Çelik, Gülben Erol, Neriman Arat, Erdoğan Yıldız, Tuncay Kocabıyık, Nilgün Arslanoğlu, Cihan Gür, Güven Günsan, Şafak Arslaner Kaltu.

AK PARTİ: Tahammül İlhan, Behlül Erkin, Hanifi Yazar, Volkan Biçer, Emre Akdemir, Erkut Seymenler, Çilem Palancı, Yusuf Alper Ömeroğulları, Adnan Gül, Kaan Akbulut. 

GEMLİK BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

CHP: Berna Işıkdoğan, Çetin Pehlivan, Hüseyin Çelik, Arzu Karataş, Şükrü Aksu, Nilsu Sertaslan, Fatih Uzun, İbrahim Tokgöz, Durmuş Uslu, Fatih Aydın Mustafa Duran, Şahin Karpeli, Tolga Sarışen, Yahya Emrecan Uzunkaya, Tarık Erdem, Mehmet Şah Kızılaltun, Emin Filiz, İlhan Ermiş, Erdi Şahin, Sabahattin Kul.

AK PARTİ: Selim Yavuz, Aynur Beki, Murat Yavuz, Turgut Durmuş, Osman Arslan, Hüseyin Ulukaya.

MHP: Mehmet Öksüz, Mehmet Demir, Birtan Kaan Saat, Tuncer Yalçın,.

BBP: Oğuz Han. 

HARMANCIK BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Ramazan Ay, Serdar Yılmaz, Ceyhan Yumuşak, Hasan Bal, İsmail Tufan.

CHP: Hayri Gedik, Enver Bozkurt, Oğuzhan Uğur, Ayşegül Gedik. 

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

CHP: Derya Deniz Kanar, Bülent Tunca, Orhan Borazan, Hakkı Rıza Göksu, Murat Dönmez, Haşim Yoldaş , Elçin Demiroğlu, Burak Turhan, Yusuf Durmuş, Nail Kalkandeler, Fehmi Akyıldız, Ahmet Filiz, Sabri Çağlayan Özger, Yiğit Sevim, Mehmet Topaloğlu, Ramazan Sevim, Türkay Korkmaz, Hasan Güven, Şavettin Çelebi, Gizem Cengiz.

MHP: Arif Kamil Özen, İbrahim Özmen, Semih Türkcan, Savaş Koç, Güler Aköz, Abdullah Yağız, Burak Çidem, Osman Yorulmaz, İlhami Ulu, Murat Doğan, Melek Karaibik 

YENİŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

İYİ PARTİ: Hasan Buran, Servet Çetik, Habil Tuğul, Ömer Silahlı, Ali Çağrı Sal, Cengiz Aktaş, Hakan Karaakın, Koray Aydın, Nurettin Sarı, Merilin Tüysüz, Rahmi Demirel.

MHP: Adem Yılmam, Serhat Savcı, Melike Bayrakdar, Nurettin Aydın, Fikret Hatipoğlu, Ali İkikardaş, Gökhan Menteş, Hasan Akalın.

CHP: Kıvanç Horoz, Zeynep Beste Sönmez, Necip Kahraman, Yalçın Ede, Aykut Özkan, Abdurrahman İletmiş. 

GÜRSU BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: İbrahim Türkan, Şenol Top, Hakan Şener, Samet Uslu, Hakan Arslanoğlu, İsmail Şenol, Zehra Aslan, Mert Baday, Ali İhsan Yaylacı, Secehettin Sönmez, Halil İbrahim Bayrak, Ümmü Gülsüm Polat, Kasim Aykul, Muhammed Günay, Ramazan Pelit, Mehmet Remzi Şiper, Ahmet Demirci, Gülçeren Terzioğlu, Şenol Amil, Süleyman Kaya, Ali Yaşar Demirezen, Memet Karalı, Muhammet Altoprak.

CHP: Sedat Ökten, Gökhan Berber, Ergün Kocaefe, Bilgin Şahin, İlyas Yıldız, Serdar Vardar, Ali Hamzaçebi, Kazım Aktürk. 

KARACABEY BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Armağan Elçin, Sabahattin Yıldız, Hakan Ayşavkı, Faruk Türe, Hasan İnce, Turgut Yozgat, Ali İhsan Aydın, Arzu Uray, İsmail Can, Mukaddes Erdinç, Rafet Sarısakal, Yasin Önder.

İYİ PARTİ: Gizem Arda, Ahmet Karakuş, Mesud Vural, İlyas Aksoy, Süleyman Yörür, Hilmi Kuru, Selçuk Çakır.

CHP: Vahap Aka, Sadettin Yıldırım, Gökhan Cingil, Gamze Durmuş, Kayhan Tuğ, Faysal Buğday. 

ORHANELİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Nafiz Kaya, Ramazan Turhan, Recep Bay, Halil Yaşar Özel, Recep Demir, Zafer Aydoğdu, Tuncay Ateş.

İYİ PARTİ: Hilal Yağız, Avni Çimen Erin, Mehmet Turan, İrfan Sabit Yılmaz. (Kaynak: Burshakimiyet)

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 21 Nisan 2024
İmsak 04:37
Güneş 06:10
Öğle 13:07
İkindi 16:53
Akşam 19:55
Yatsı 21:22
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P