BURSA VALİSİ DEMİRTAŞ’TAN AYAZ KAUÇUK’A ZİYARET

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş ziyaretleri kapsamında 150’yi aşkın işletmenin faaliyet gösterdiği, 3 bini aşkın kişiye istihdam sağlayan, 100 milyon dolardan fazla dış ticaret hacmi ile öne çıkan Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulunarak; Bursa’nın köklü firması Ayaz Kauçuk’a ziyaret gerçekleştirdi.

BURSA 17.01.2024, 15:32 17.01.2024, 15:44
BURSA VALİSİ DEMİRTAŞ’TAN AYAZ KAUÇUK’A ZİYARET

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Bursa’nın en yeni Organize Sanayi Bölgelerinden biri olan Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi’nde sanayicilerle bir araya geldi.   Nilüfer İlçe Kaymakamı Murat Süzen, Nilüfer İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Erdal Aktaş, Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Murat Çağlar ile birlikte bölgede incelemelerde bulunan Demirtaş; Bursa’nın alanında lider firması Ayaz Kauçuk’u ziyaret etti.

Ayaz Kauçuk çalışanlarına işlerinde kolaylıklar dileyen Demirtaş, Ayaz Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özdoğan ile birlikte fabrikada incelemelerde bulundu. Ayaz Kauçuk üretim hattını gezen ve firma hakkında bilgiler alan Demirtaş, yerli ve milli üretimin önemine vurgu yaparak Ayaz Kauçuk’a çalışmalarında başarılar diledi.

HAKAN ÖZDOĞAN, “ÇALIŞMALARIMIZI YERİNDE İNCELEYEN SAYIN VALİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ”

Ayaz Kauçuk hakkında bilgiler paylaşan Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özdoğan, “Sayın Valimize, İlçe Kaymakamımıza, İlçe Jandarma Komutanımıza ve Sanayi Bölgemizin kıymeti Başkanı Murat Çağlar’a ilgilerinden ve iyi dileklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. 1970 yılında, çeşitli sanayi alanları ve uygulamaları için yüksek kalitede kauçuk ve plastik parça üretimi amacıyla kurulan firmamız bugün; tarım, hayvancılık ve otomotiv sektörleri başta olmak üzere otomotiv endüstrisininim ihtiyaçlarına uygun şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız özellikle süt sağım makineleri ve sağım sistemlerine yönelik kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle iç pazarın yüzde 70‘ini kapsayarak lideri konumuna gelerek, 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Çalışmalarımızı yerinde inceleyen Sayın Valimize, İlçe Kaymakamımız ve İlçe Jandarma Komutanımıza tekrar teşekkürlerimizi sunarız. Milli değerlerimize sadık bir misyonla, ülkemizin istihdam, üretim, ihracat hedefleri doğrultusunda çalışmalarımıza güçlü bir şekilde durmadan devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 01 Mart 2024
İmsak 06:07
Güneş 07:30
Öğle 13:21
İkindi 16:29
Akşam 19:02
Yatsı 20:20
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P