banner204

banner177

banner205

banner193

BURSA'YA KAR NE ZAMAN GELECEK? Tarih verildi

Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 22 Ocak 2024 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sabah saatlerinde itibaren dondurucu bir soğuk etkili olurken öğle saatleri sonrası çok bulutlu gökyüzüyle birlikte kar yağışı geçişleri bölgesel olarak yüzünü gösteriyor. Öte yandan termometreler ise en yüksek 7 derece seviyelerinde. Kar yağışı geçişleri hafta sonuna doğru da yüzünü göstermeye devam edecek.

BURSA 22.01.2024, 09:45
BURSA'YA KAR NE ZAMAN GELECEK? Tarih verildi

Meteoroloji, Bursa için hazırladığı yeni hafta raporunda dondurucu soğukla birlikte bugün için saat vererek kar yağışı uyarısı yaparken, yeni bir kar yağışı için de o günleri işaret etti. İşte detaylar…

Haftanın ilk iş gününe 2 derecelik dondurucu soğuk bir havayla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru çok bulutlu gökyüzü ile birlikte dondurucu soğuk sürerken termometreler 1 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrini sürdürüyor. 

Öğle saatleri sonrası 7 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte çok bulutlu gökyüzü ve bölgesel olarak kar yağışı geçişleri yüzünü gösteriyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 6 derece olarak ölçülürken hafif kar yağışı geçişleriyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzü yüzünü gösterirken termometreler 4 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 1 derece seviyelerinde ölçülecek.

YENİ HAFTA BUZ KESECEK, KAR UYARISI VAR

Meteoroloji’nin yeni hava tahmin raporunda soğuk havanın tüm hafta etkili olacağı belirtilirken, ke yağışı geçişleri için de gün verilerek uyarılar art arda geldi.

Haftanın ikinci iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde termometreler eksi 3 derece olarak ölçülürken gün içerisinde sisli ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 8 derece seviyelerinde ölçülecek.

Haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sıcaklık sabah saatlerinde 0 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde sisli ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülecek.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) termometreler sabah saatlerinde hava buz keserken sıcaklık eksi 1 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde karla karışık yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Haftanın son iş gününde ise (CUMA) sıcaklıklarda sabah saatlerinde 2 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde kar yağışı geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık ise 6 derece seviyelerinde seyrediyor.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 04 Mart 2024
İmsak 06:02
Güneş 07:26
Öğle 13:20
İkindi 16:31
Akşam 19:05
Yatsı 20:23
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P