İNEGÖL DEVLET HASTANESİ’NDE NELER OLUYOR ? 

İnegöl Devlet Hastanesi’nde geçtiğimiz günlerde hastane personeli ve hasta yakınlarında ortaya çıkan mide bulantısı ve karın ağrısı şikayetleri üzerine Tarım ve Orman Bakanlığı Bursa Gıda ve Yem Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü hastane yemeklerini incelemeye aldı. Numune tahlilleri, muayene ve analiz raporu İnegöl Devlet Hastanesi Yemekhanesi tarafından Bursahaberdar Gazetesi’ne iletildi.  Sonuçlara göre, rahatsızlıkların hastane yemekleri ile ilgili olmadığı aktarılırken şüpheli olay gizemini korumaya devam ediyor. 

BURSA 29.07.2023, 16:59
İNEGÖL DEVLET HASTANESİ’NDE NELER OLUYOR ? 

Sık sık farklı haberle gündeme gelen İnegöl Devlet Hastanesi’nde geçtiğimiz günlerde hasta refakatçısı ve personellerin de aralarında bulunduğu birçok kişide karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetleri baş gösterdi. İddialara göre farklı birimlerde çalışan sağlık çalışanlarında da benzer şikayetlerin ortaya çıkması birçok soru işaretine beraberinde getirdi.

Bursahaberdar Gazetesi ve İnegöl’de yerel medyanın gündeme getirdiği haberlere ilişkin İnegöl Devlet Hastanesi Yemekhanesi konuya ilişkin açıklama paylaştı.

Tarım ve Orman Bakanlığı Bursa Gıda ve Yem Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nün Muayane ve Analiz Raporu’nu ileten İnegöl Devlet Hastanesi Yemekhanesi; numune tahlillerinin sonuçlarının temiz olduğunun raporlar ile kanıtlı olduğu ifade etti. 

İnegöl’de birçok farklı haberle gündeme gelen İnegöl Devlet Hastanesi yönetimi konu ile ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Bursa’da faaliyet gösteren birçok devlet hastanesi başarıları çalışmaları ve sağlık hizmetleriyle gündeme gelirken İnegöl Devlet Hastanesi’nde yaşanan ilginç olaylar kafalarda soru işareti bırakıyor.

Ortaya çıkan rahatsızlıklarla ilgili vatandaşlar ve sağlık çalışanlarının tedirginliği sürerken, kamuoyu konu ile ilgili resmi açıklama bekliyor.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 22 Şubat 2024
İmsak 06:18
Güneş 07:42
Öğle 13:22
İkindi 16:23
Akşam 18:53
Yatsı 20:11
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P