banner177

banner193

TÜMSİAD'ın iki güçlü şubesi bir araya geldi

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi, Konya Şubesi ile bir araya gelerek çeşitli görüş alışverişinde bulundu.

BURSA 22.07.2019, 10:47 23.07.2019, 10:06
TÜMSİAD'ın iki güçlü şubesi bir araya geldi

TÜMSİAD Bursa Şubesi, diğer şubelerle olan iletişimini güçlendirme adına çalışmalar sürdürüyor. Bu kapsamda Çırağan Sosyal Tesislerinde gerçekleşen toplantıda, TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu ve üyeler, TÜMSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serçe ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Konya Şubesi’ni Bursa’da ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, bu vesileyle ikili iş görüşmeleri gerçekleştirme fırsatı da yakaladıklarını söyledi.

İŞBİRLİĞİ VURGUSU

İstişarenin ve iletişimi sürekli kılmanın önemine değinen Başkan Şerbetçioğlu, “Şubeler arası iletişimi güçlendirmek, birlikten kuvvet doğması adına çok önemli. Anadolu’muzun önemli merkezlerinden biri olan Konya ve orda hizmetlerini sürdüren Konya Şubemiz bizler için çok değerli ve kıymetli. Kendileriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyuyoruz. İstişare kültürüne çok önem veriyoruz. Bu vesile ile gelecek dönemde neler yapılabilir konusunda çeşitli fikir alışverişlerinde bulunduk” ifadelerini kullandı.

Bursa’da olmaktan ve Bursa Şubesi’ni ziyaret etmekten dolayı mutlu olduklarını söyleyen TÜMSİAD Konya Şubesi Başkanı Ahmet Serçe de “Bursa Şubemiz yaptığı faaliyetlerle oldukça dikkat çekiyor. Kendilerini yakından takip etmeye çalışıyoruz. Mustafa Kemal Şerbetçioğlu Başkanımızı da tanıyor, biliyor ve Bursa’ya çok şey katacağına inanıyoruz. Kendisine ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 18 Nisan 2024
İmsak 04:43
Güneş 06:14
Öğle 13:08
İkindi 16:52
Akşam 19:52
Yatsı 21:17
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P