banner204

banner177

banner205

banner193

BURSA TİCARET BORSASI'NDAN BURSA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE ARAÇ DESTEĞİ

Bursa’nın ticari hayatına değer katacak çalışmalara imza atan Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB), sosyal sorumluluk faaliyetlerinde de öncü olmayı sürdürüyor.

EKONOMİ 28.12.2023, 14:21
BURSA TİCARET BORSASI'NDAN BURSA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE ARAÇ DESTEĞİ

Bugüne kadar çok sayıda kurum ve kuruluşa ihtiyaçları doğrultusunda yardımlarda bulunan Bursa TB, Bursa’nın daha huzurlu, daha yaşanabilir bir şehir olması için Bursa İl Emniyet Müdürlüğü teşkilatına araç desteğinde bulunma kararı aldı.
Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Bursa’yı ekonomik yönden geliştirmeye devam ederken, kent güvenliğine de büyük önem verdiklerini söyledi. Bursa TB olarak Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’nün daha etkin ve hızlı bir şekilde hizmet vermesine yardımcı olmak adına araç hibe desteği kararı aldıklarını açıklayan Başkan Matlı, “Şehrimizin güvenliği ve huzuru için fedakârca çalışan emniyet güçlerimize destek olmak, toplumsal sorumluluğumuzun bir gereğidir. Bu meyanda,Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı Bursa İl Şubesi tarafından yürütülen kampanya doğrultusunda, üyelerimizin de katkılarıylaİl Emniyet Müdürlüğümüze 10 araç bağışlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Amacımız, şehrimizin güvenliğine katkı sağlamak ve toplumumuzun refahını artırmaktır” dedi.
Başkan Matlı’dan destek çağrısı
Kampanya kapsamında yapılan bağışların 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu`na göre vergi indirimine tabi tutulacağını hatırlatan Başkan Özer Matlı, hayırsever iş insanlarına destekte bulunmaçağrısı yaparak, “Bursa iş dünyası, sosyal ve kültürel değerlerine sahip çıkma konusunda her zaman duyarlı olmuştur. Yaşadığı şehre vefa noktasında büyük bir hassasiyet gösteren üyelerimiz ve hayırsever iş insanlarımızın katkılarıyla bağışlanan araç sayısını kısa sürede 30'a çıkarmayı hedefliyoruz. Bursa Ticaret Borsası olarak şehrimizin ticari hayatına katkı sağlarken, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kültürel ve sosyal gelişimine destek olacak her türlü çalışmada yer almayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Mart 2024
İmsak 06:04
Güneş 07:27
Öğle 13:21
İkindi 16:31
Akşam 19:04
Yatsı 20:22
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P