banner201

banner177

banner193

KESTEL'DE KADINLAR MATİNESİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Bursa Kestel Belediyesi tarafından 2 farklı noktada düzenlenen Kadınlar Matinesi, büyük ilgi gördü.

KESTEL BELEDİYESİ 09.03.2024, 09:34
KESTEL'DE KADINLAR MATİNESİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR


Kestel Belediyesi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel düzenlemiş olduğu kadınlar matinesi etkinliği büyük ilgi gördü. Çilek Sosyal Yaşam Merkezi'nde ve Toplu Konutlar Düğün Salonu'nda gerçekleşen 2 farklı etkinliğe yaklaşık 3 bin kadın katıldı.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır da etkinliklere eşi Oya Tanır ile birlikte katılım sağladı. Grup Ezgi ve Piyanist Dilek'in sahne aldığı etkinliklerde kadınlar gönüllerince eğlendi.


Etkinliklerde kadınları selamlayarak salondan ayrılan Başkan Tanır, şu sözlere yer verdi:
''Yaşamımızın her noktasında yer alan kadınlarımız, hiçbir fedakârlıktan çekinmeyerek modern Türkiye’nin oluşmasında söz sahibi olmuşlardır. Hangi koşulda olursa olsun kadınlarımız ayrı bir misyon üstlenmiş, üstlendiği bu misyonun gereklerini en üst seviyede yerine getirmiştir. Türk kadını, eğitimden, sağlığa, ev hayatından, iş dünyasına kadar her alanda üstlendikleri görevleri başarıyla yerine getirerek modern Türkiye’nin simgesi ve Cumhuriyetin en büyük teminatı olmuşlardır. ‘Her başarılı erkeğin ardında mutlaka bir kadın vardır’ sözünde olduğu gibi, hayatımızın ilk başlangıcından son anına kadar varlıklarıyla bizleri onurlandıran, hayatımıza, geleceğimize yön veren, hayatlarının her anında büyük fedakarlıklar yapan, bizlere destek olan değerli kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 20 Nisan 2024
İmsak 04:41
Güneş 06:13
Öğle 13:08
İkindi 16:52
Akşam 19:53
Yatsı 21:19
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P