banner201

banner177

banner193

HAYAT HASTANESİ HEKİMLERİ, YEŞİM ÇALIŞANLARINI AŞI KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ

Hayat Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Fatih Özkul ile Klinik Biyokimya Uzmanı Uzm. Dr. Kemal Aslan, Yeşim çalışanlarını Covid-19 aşısı hakkında bilgilendirdi.

SAĞLIK 13.09.2021, 11:21
HAYAT HASTANESİ HEKİMLERİ, YEŞİM ÇALIŞANLARINI AŞI KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ

Yeşim Akademi’deki bilgilendirme toplantısında konuşan Hayat Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Fatih Özkul, “Covid-19’a karşı maske mesafe ve temizlik, elbette alınması gereken tedbirler arasındadır. Fakat aşı uygulaması ise, en önemli mücadele yöntemidir. Unutulmamalıdır ki aşı olmayanlarda can kaybı oranı çok yüksek seviyededir” ifadelerini kullandı. Covid-19 aşısı yaptıranlarda yoğun bakıma düşme oranının çok düşük olduğunu vurgulayan Dr. Özkul, “Bu virüse karşı aşı, en iyi koruyucu yöntem durumunda. Bizim için bir kişinin bile hayatını kurtarabiliyor olmak çok önemli. Biz aşı olunması gerekliliğini duyulanlarla, konuşulanlara göre değil, elimizdeki tıbbî verilerle dile getiriyoruz” şeklinde konuştu.


Hayat Hastanesi Klinik Biyokimya Uzmanı Uzm. Dr. Kemal Aslan da, Covid-19 ‘a karşı alınması gereken tedbirlerden, dikkat edilmesi gereken hususlar ile aşı çeşitleri hakkında Yeşim çalışanlarına açıklamalarda bulundu. Toplantının devamında Hayat Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Fatih Özkul ile Klinik Biyokimya Uzmanı Uzm. Dr. Kemal Aslan Yeşim çalışanlarının sorularını cevaplandırdı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 19 Nisan 2024
İmsak 04:41
Güneş 06:13
Öğle 13:08
İkindi 16:52
Akşam 19:53
Yatsı 21:19
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P