banner204

banner177

banner205

banner193

BAŞKAN YILMAZ'DAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Şehit Ahmet Bektaş’ın ailesini ziyaret ederek bayramlaşırken, Değirmen Gençlik gönüllüleri de ilçedeki yaşlıları ziyaret ederek onlarla bayramlaştı.

YILDIRIM BELEDİYESİ 29.06.2023, 12:51
BAŞKAN YILMAZ'DAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ

2000 yılında Hakkâri’nin Beytüşşebap ilçesi kırsalında teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Ahmet Bektaş’ın ailesini Davutdede’deki evlerinde ziyaret eden Başkan Yılmaz, aile ile bayramlaştı. Bayramların birlik, beraberlik ve paylaşma duygularının en yoğun şekilde yaşandığı günler olduğunu hatırlatan Başkan Yılmaz, “Bu anlamlı günde, bizlerin bayramları huzuru ve güven içerisinde geçirebilmemiz için kendi hayatlarından vazgeçen şehitlerimizin aziz hatırlarını yâd etmek için ilk ziyaretlerimizi şehit ailelerimize gerçekleştirdik. Bektaş ailesini, sadece şehidimizin değil, tüm Yıldırımlıların ailesi gibi görüyoruz. Bu vesileyle büyük Yıldırım ailemizin, Bursa’mızın, milletimizin ve tüm İslam âleminin bayramını en içten dileklerime kutluyorum” dedi.
Başkan Oktay Yılmaz, daha sonra bayram nöbetinde olan Yıldırım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret ederek, Yıldırımlıların temiz ve nezih bir bayram geçirebilmesi için yoğun bir mesai harcayan personele teşekkür etti.


Gençlerden Bayram ziyareti
Öte yandan hem kendilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek hem de ilçeye katkı sağlamak için Yıldırımlı gençlerin oluşturduğu Yıldırım Değirmen Gençlik İyilik Ekibi, ilçedeki yaşlıları ziyaret ederek bayramlaştı. Sebiye Tapan, Hediye Ermiş, Yaşar Alemdaroğlu ve Yüksel Öztürk’ü ziyaret eden Değirmen Gençlik gönüllüleri, hem yaşlıları mutlu etti hem de onların tecrübelerinden istifade etti.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 02 Mart 2024
İmsak 06:05
Güneş 07:29
Öğle 13:21
İkindi 16:30
Akşam 19:03
Yatsı 20:21
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P