banner201

banner177

banner193

banner195

YER TÜRKİYE: YAŞLI ADAM FANTEZİ CİNAYETİNE KURBAN GİTTİ

Kütahya Simav'da 71 yaşındaki M.O.C., komşusu ve aynı zamanda arkadaşının 24 yaşındaki kızını beraber erotik film izlemek için defalarca evine çağırdı. Yaşlı adam tacizlerini sürdürürken D.A., sözlüsü ile korkunç bir plan yaptı. Yaşlı adamın evine giden D.A. fantezi yapacağını söyleyerek yaşlı adamın elini ve ayaklarını bağladı. Daha sonra eve gelen genç kızın sözlüsü ise yaşlı adamı bıçak darbeleriyle öldürdü.

ASAYİŞ 16.10.2023, 15:14
YER TÜRKİYE: YAŞLI ADAM FANTEZİ CİNAYETİNE KURBAN GİTTİ

Kütahya'nın Simav ilçesinde yaşayan 71 yaşındaki M.O.C. komşusu ve aynı zamanda arkadaşının 24 yaşındaki kızı D.A.'ya sürekli sözlü ve mesajlı tacizde bulundu.

Çatı katında yaşayan terzi M.O.C., kendisinden 47 yaş küçük olan D.A.'yı beraber erotik film izlemek için defalarca evine çağırdı. Bir süre sonra D.A., M.G. ile sözlendi, telefon numarasını da değiştirdi. Ancak M.O.C., D.A.'nın yeni numarasını bularak sözlü ve mesajlı tacizlerine devam etti. 

FANTEZİ BAHANESİYLE ELLERİNİ VE AYAKLARINI BAĞLADI

M.O.C.'nin tacizlerine dayanamayan D.A. durumu M.G.'ye anlattı. Sözlüsüyle birlikte plan yapan D.A., M.O.C.'nin erotik film izleme teklifini kabul etti. 27 Şubat 2018'de M.O.C.'nin evine giden D.A., fantezi yapacağını söyleyerek M.O.C.'nin ellerini ve kollarını bağladı. Daha sonra D.A. sözlüsü M.G.'yi eve aldı.

ÖLDÜRDÜLER

M.G., 71 yaşındaki M.O.C.'yi 6 bıçak darbesiyle öldürdü. Evde yalnız yaşayan M.O.C.'nin evinden kötü kokular gelmesi üzerine komşuları durumu polise bildirdi. İhbar üzerine eve giden polis ekipleri, M.O.C.'nin öldüğünü tespit etti. 

Olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, D.A. ve M.G.'yi gözaltına aldı. Emniyetteki ifadesinde M.O.C.'nin aynı apartmanda yaşayan sözlüsü D.A.'ya sarkıntılık yaptığını, gözünü korkutmak amacıyla ellerini ve ayaklarını bağladıkları M.O.C.'yi bir anlık öfkesine yenilerek bıçakladığını itiraf etti.

TUTUKLANDILAR

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen D.A. ve M.G. tutuklandı.

Sabah'ten İlker Durak'ın haberine göre Uşak 1. Ağır Ceza Mahkemesince, kasten öldürme, hırsızlık, konut dokunulmazlığını ihlal suçlarından M.G. 25 yıl, D.A. ise tahrik altında öldürmeden 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kararın istinaf edilmesi üzerine İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 4. Ceza Dairesi, istinaf talebinin esastan reddine karar verdi.

Bunun üzerine Yargıtay 1. Ceza Dairesi yerel mahkemenin vermiş olduğu hükmün onanmasına karar verdi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak 06:35
Güneş 08:05
Öğle 13:00
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P