Yıllara dayanan tecrübesi, geniş menüsü, lezzeti ve şık konseptiyle yeme içme sektöründe her geçen gün yıldızı parlayan Bursa Kebap Evi, farklı alanlarda yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor.

Toplumun her kesimini kapsayan çok sayıda projeyi hayata geçirdiklerini belirten Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, “Yaşılara gösterilmesi gereken sevgi ve saygıya dikkat çekmek ve bu noktada farkındalık yaratmak amacıyla başlattığımız kampanyamızla yaşlı misafirlerimizi lezzetli ürünlerimizle buluşturmak istedik. Geçmişte edindikleri deneyimlerle bizlerin geleceğine ışık tutan kıymetli büyüklerimizin yüzünü güldürmek ve onların yanında olmak bizim için çok değerli. Bursa Kebap Evi olarak toplumumuzun her kesimi için elimizden gelen desteği yapmaya ve bu doğrultuda projeler hayata geçirmeye hazırız.” dedi.

Birbirinden lezzetli menüsüyle eşsiz deneyim sunuyor

Menüsünde İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte, Tavuk Şiş, Adana, Karışık İstanbul Kebabı gibi ana yemeklere yer veren marka; Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası, Kozahan Türk Kahvesi ve tatlı çeşitleriyle oldukça zengin ürün çeşitliliğine sahip. Günün her saati güler yüzlü ve üstün hizmet kalitesi ile misafirlerini ağırlayan Bursa Kebap Evi, yiyecek içecek sektörüne dahil ettiği “Casual Dining” konsepti ile ayrıcalıklı bir ağırlama deneyimi sunuyor.

10 ülkede 130 şubeyle hizmet veriyor

Türkiye’de 114, yurt dışında ise 9 ülkede 16 şubesiyle misafirleirni ağırlayan marka, Almanya, İngiltere, Kanada, Dubai, Abu Dhabi, İran, Irak ve Suudi Arabistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında hizmet veriyor. Yakın zamanda Londra’nın en önemli caddesi Marble Arch bölgesi Conaught Street üzerinde, Almanya’nın Mannheim şehrinde ve Kanada’nın en büyük eyaletlerinden Ontario’nun Toronto şehrinde şube açan marka; hem yurt içinde hem de yurt dışında hızla büyüme hedefinde...

Editör: Haber Merkezi