banner201

banner177

banner193

banner195

AK PARTİ BURSA TEŞKİLATI , MEMUR SEN BURSA'DA GÜNDEMİ KONUŞTU

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, İl Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte Memur-Sen İl Temsilciliği ve bağlı sendikaların temsilcilerini ziyaret etti.

BURSA 31.12.2022, 09:29
AK PARTİ BURSA TEŞKİLATI , MEMUR SEN BURSA'DA GÜNDEMİ KONUŞTU

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, sivil toplum örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor. Memur-Sen Bursa İl Temsilciği ve bağlı sendikaların temsilcilerini ziyaret eden Başkan Gürkan, burada sendika başkanlarının görüş, öneri ve taleplerini dinleyerek tek tek not aldı. Memur-Sen İl Temsilcisi Gökhan Yünkül ve bağlı sendikaların başkanlarıyla tek tek Bursa ve ülke gündemini konuşan Başkan Gürkan, “Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemizin önüne koyduğumuz Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun adımlarını birer birer atıyoruz. Geçtiğimiz günlerde işçi ve işveren kesiminin çıkarları gözetilerek açıklanan asgari ücret rakamı, tüm dünyayı derinden sarsan pandemi ve arkasından yine tüm dünyada görülen ekonomik pandemiye rağmen Türkiye’nin yolunda güçlü adımlarla ilerlediğinin bir göstergesidir.Yine dün milyonları ilgilendiren bir karara daha imza atılarak emeklilik için yaş bekleyen vatandaşlarımızın yüzleri güldürüldü. Memur, emekli, öğrenci, işveren tüm kesimlerimizin günümüz koşullarına göre refah seviyelerini yükseltecek çalışmalar devam edecektir” dedi.

ÜRETİCİMİZİN ELİNİ GÜÇLENDİREN ADIMLAR SÜRÜYOR

Bir yandan da Türkiye’nin gücüne güç katan her kesimden üreticinin önünü açan adımların devam ettiğini ifade eden Başkan Gürkan, bugün açıklanan kararla sanayi abone grubunda kullanılan elektriğe yüzde 16 oranında indirim uygulanacağı müjdesini verdi. Sanayi, ihracat, tarım, turizm ve tüm diğer ekonomik argümanların elini güçlendirecek hamlelerle Türkiye’yi her alanda olduğu gibi ekonomide de dünya çapında devler ligine sokacak hamlelerin devam edeceğini belirten Gürkan, “Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ve aziz milletimizin ferasetli duruşu ile her alanda güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Bu yolda bizlerle olan, icraatlerimize ve çalışmalarımıza, duruşumuza güvenen Bursalı Hemşehrilerimize ve aziz milletimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Kasım 2023
İmsak 06:29
Güneş 07:58
Öğle 12:57
İkindi 15:24
Akşam 17:46
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P