banner201

banner177

banner193

banner195

BURSA'YA YAĞIŞ GERİ GELİYOR

Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 7 Ekim 2023 Cumartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde gün boyu az bulutlu ve güneşli bir gökyüzü şehre hakim olurken termometreler en yüksek 26 dereceyi gösteriyor. Öte yandan yarın için de sıcaklık aynı seviyelerde seyredecek ve pazartesi günü ise yağış geçişleri bekleniyor.

BURSA 07.10.2023, 09:27
BURSA'YA YAĞIŞ GERİ GELİYOR

Meteoroloji’den Bursa için hafta sonu boyunca etkili olacak sıcaklıkla ilgili açıklama gelirken sağanak yağış geçişi için de gün verilerek uyarı yapıldı. İşte detaylar…

Hafta sonunun ilk gününe 12 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde puslu ve az bulutlu bir gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da puslu, az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı ise 18 derece seviyelerinde.

Öğle saatlerinde şehir genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 23 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 26 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra az bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü gösteriyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 23 derece olarak ölçülürken az bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 20 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde ise termometreler 18 derece seviyelerinde.

HAFTA SONU SICAKLIK AYNI SEVİYELERDE

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporunda Bursa genelinde termometreler hafta sonu boyunca 25 derece seviyelerinde seyrederken hafta başı için sağanak yağış uyarısı geldi.

Hafta sonunun son gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde puslu, az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 26 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 14 derece olarak ölçülürken gün içerisinde etkili olması beklenen sağanakla yağış geçişleriyle birlikte termometreler 20 derecelere kadar gerileyecek.

Haftanın ikinci iş gününde ise (SALI) sabah saatlerinde 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 21 dereceyi gösterecek.

Haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 23 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 06 Aralık 2023
İmsak 06:33
Güneş 08:03
Öğle 12:59
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P