banner201

banner177

banner193

banner195

BURSA'YA YAZ GERİ GELİYOR: SICAKLAR KAVURACAK

Meteoroloji Bursa için 14 Eylül 2022 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde bugünden itibaren sıcaklık yeniden yükselişe geçiyor. Az bulutlu ve bol güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler hafta sonuna kadar 36 dereceye kadar tırmanacak. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

BURSA 14.09.2022, 11:31
BURSA'YA YAZ GERİ GELİYOR: SICAKLAR KAVURACAK

Haftanın üçüncü iş gününe sabah 13 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü şehre hakim.

Öğle saatlerine doğru sıcaklık 19 dereceye yükselirken az bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olmaya devam ediyor.

Öğle saatlerinde de az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 24 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Öğle saatleri sonrası bol güneşli gökyüzünün boy göstereceği Bursa genelinde termometreler en yüksek 26 dereceyi gösteriyor.

Akşam saatlerine kadar devam eden boş güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 24 derece bandında seyrederken, akşam saatleri sonrası sıcaklık20 dereceye kadar düşüyor. Gece saatlerinde ise termometreler 18 derece seviyelerine geriliyor.

YAZDAN KALMA BİR HAFTA SONU

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde bugün itibariyle yükselişe geçen sıcaklık hafta sonuna kadar yükselirken Bursa’yı bunaltıcı bir hafta sonu bekliyor.

Yarın (PERŞEMBE) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde sıcaklık en düşük 14 derece olarak ölçülürken az bulutlu ve güneşli bir gün yaşanacak. Gün içerisinde Bursa’da en yüksek ölçülen sıcaklık 32 dereceye kadar tırmanacak. 

Haftanın son iş gününde (CUMA) Bursa genelinde sabah saatlerinde en düşük sıcaklık 21 derece olarak ölçülürken, bol güneşli gökyüzü günün ilk saatlerinden itibaren etkili olacak. Hava sıcaklığının gün içerisinde 35 derecelere kadar tırmanarak yaz havası yaşatması bekleniyor..

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) ise sabah saatlerinde Bursa’da termometreler 21 dereceyi gösteriyor. Şehir genelinde tüm gün etkili olacak olan güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 36 derecelere kadar yükselirken, bunaltıcı hava devam ediyor olacak.

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde 24 derece olarak ölçülen sıcaklıkla birlikte şehir genelinde yazdan kalma hafta sonu yaşanırken, gün içerisinde bol güneşli gökyüzü etkili olmaya devam ediyor. Ölçülen sıcaklık 36 dereceye kadar tırmanırken, yakıcı bir gün Bursalıları bekliyor.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 04 Aralık 2023
İmsak 06:32
Güneş 08:02
Öğle 12:59
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P