banner201

banner177

banner193

banner195

GÖKÇELİK CUMHURİYETİN 100.YILINI COŞKUYLA KUTLADI

Raf sistemleri sektörünün öncü kuruluşu Gökçelik A.Ş. Cumhuriyetin 100. Yılı kapsamında çalışanlarıyla birlikte görkemli bir kutlama yaptı.

BURSA 30.10.2023, 15:03
GÖKÇELİK CUMHURİYETİN 100.YILINI COŞKUYLA KUTLADI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, Gökçelik Yönetim Kurulu Üyesi H. Burak Aras, Gökçelik Genel Müdürü Zafer Barış Yazan, NOSAB Başkanı Erol Gülmez ve Gökçelik çalışanları katıldı. Atatürk’ün sevdiği şarkılar eşliğinde hazırlanan video gösterisi ve hep birlikte söylenen marşların yanı sıra günün anlam ve önemine binaen özel hazırlanan zeybek, vals ve tango gösterileri ile renklenen organizasyonda coşku ve gurur hakimdi. Cumhuriyetin 100.yılı özel organizasyonu kapsamında Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, Gökçelik Yönetim Kurulu Üyesi H. Burak Aras, Gökçelik Genel Müdürü Zafer Barış Yazan, NOSAB Başkanı Erol Gülmez birer kısa konuşma yaptılar. Konuşmasının sonunda kendi yazdığı şiiri okuyan Genel Müdür Yazan’ın ardından Yönetim Kurulu Üyesi Burak Aras konuşmasında Atatürk’ün cumhuriyet adına yaptığı önemli atılımları hatırlattı. NOSAB Başkanı Erol Gülmez ise Cumhuriyetin kazanımlarına değinerek korumak ve yaşatmak için daha çok çalışılması gerektiğine vurgu yaptı.

“BİZ CUMHURİYET ÇOCUKLARIYIZ”

Gökçelik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras ise yaptığı konuşmada “Biz cumhuriyet çocuklarıyız, hakka inandık, hakka tapana inandık, istiklale inandık, milli marşımıza inandık. Biz cumhuriyet çocuklarıyız, Atatürk’e inandık. Biz cumhuriyet çocuklarıyız, biz özgürüz. Biz cumhuriyet çocuklarıyız, ilelebet cumhuriyeti koruyacağız. Ve ilelebet cumhuriyet demekten asla vazgeçmeyeceğiz” diyerek salondan büyük bir alkış aldı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 10 Aralık 2023
İmsak 06:37
Güneş 08:08
Öğle 13:01
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P