MEMUR SEN BURSA’DAN ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİM

Memur Sen Bursa İl Temsilciği, Bursa Kebap Evi ile indirim protokolü anlaşması imzaladı.  Anlaşma kapsamında; Memur Sen Bursa üyeleri Bursa Kebap Evi’nin Parkur AVM ve Anatolium AVM şubelerinde tüm ürünlerden yüzde 15 indirimli faydalanacak.

BURSA 22.09.2023, 09:28 22.09.2023, 09:34
MEMUR SEN BURSA’DAN ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİM

 Memur Sen Bursa İl Temsilciği her alanda üyelerinin haklarını iyileştirmeye devam ederken, indirim protokolü anlaşmalarıyla üyelerine avantajlar sunmaya devam ediyor.

Memur Sen Bursa İl Temsilcisi Ramazan Acar, Bursa Kebap Evi CEO’su Hüseyin Genç ile Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği’nde bir araya geldi. Memur Sen Bursa üyelerinin Bursa Kebap Evi’nin Parkur AVM ve Anatolium AVM şubelerinde indirimli faydalanmasını sağlayacak indirim protokolüne imza atıldı.

ACAR, “SAHADA VE MASADA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Anlaşmaya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Acar, “Türkiye'nin en büyük emek örgütü Memur-Sen’nin Bursa İl Temsilciği olarak yerelde ve genelde, sahada ve masada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üyelerimizin refah düzeyinin artıracak, haklarını koruyacak çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. İndirim protokolü anlaşmamız tüm üyelerimize hayırlı olsun. İlgilerinden dolayı Bursa Kebap Evi CEO’su Hüseyin Genç’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

GENÇ, “BURSA’NIN LEZZETLERİNİ DÜNYA İLE BULUŞTURUYORUZ”

Bursa Kebap Evi CEO’su Hüseyin Genç ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Dünya genelinde 10 farklı ülkede 122 şubede restoranları ile Türk Mutfağı’nın global bir aktörü haline gelen Bursa Kebap Evi, Bursa’nın eşsiz lezzetlerini Türkiye ve dünyayla buluşturmayı sürdürüyor. 2016 yılında Avrupa’nın en prestijli ödülü olan “ITQI” Üstün lezzet ödülü alarak kalitemizi kanıtladık. Bursa bizim için çok özel ve değerli bu alanda farklı çalışmalarımız da olacak. Memur Sen Bursa üyeleri için geçerli olacak indirimiz hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 06 Aralık 2023
İmsak 06:33
Güneş 08:03
Öğle 12:59
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P