banner201

banner177

banner193

banner195

ODUNLUK'TA 'OPERA' PROJESİNİN TEMELİ ATILDI

İnşaat sektöründeki kalitenin güvenli adresi olan Ergünkent, Bursa'ya değer katacak projelerine bir yenisini daha ekliyor.

BURSA 25.05.2022, 16:19
ODUNLUK'TA 'OPERA' PROJESİNİN TEMELİ ATILDI

Nilüfer’de eğlence ve yaşamın yeni merkezi olacak Odunluk OPERA projesinin temel atma töreni gerçekleşti. Kente değer katacak vizyon projelerine ara vermeyen Ergünkent İnşaat, Bursa’ya yeni bir yaşam ve eğlence merkezi kazandırıyor.

19 Mart 2022’de lansmanı gerçekleştirilen Odunluk OPERA projesi şehir ekonomisine değer katacak. Nilüfer’in en gözde lokasyonlarından olan Odunluk’taki OPERA projesinin bugün temel atma töreni gerçekleştirildi.

Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, ile firma yetkililerinin katıldığı temel atma töreni Ulu Cami Baş İmamı Tahsin Karanfil Hoca’nın dualarıyla başladı. Törende konuşan Emin Adanur, Ergünkent İnşaat olarak, ülkedeki ekonomik krizden kaynaklanan maliyetlerin yüksekliğine ve inşaat sektöründeki tıkanıklığa rağmen yeni yatırım projelerine devam ettiklerini söyledi. Adanur, “Bursa ile beraber hem yurt içi hem de yurt dışında yeni yatırım projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Macaristan'ın Budapeşte kentinde 10. bölgede yeni bir yatırım projemiz mevcut. Bununla ilgili tüm prosedürler tamamlandı. Budapeşte'ye değer katacak konut ve alışveriş merkezi konseptinde projemizin önümüzdeki aylarda temel atma töreni yapacağız” diye konuştu.

‘YENİ BİR PROJE YENİ BİR HEYACAN’

 Ergünkent İnşaat Şantiye Şefi ve İnşaat Mühendisi Arif Alperen Cankılıç, Bursa'nın yeni eğlence ve yaşam merkezi Odunluk OPERA projesi ile ilgili teknik detayları anlattı:

“Yeni bir projede yeni bir heyecan yaşıyoruz. Bu projedeki 50 bin metreküp hafriyatı 30 iş gününde bitirerek, kaba inşaata başladık. Bundan sonra da Ergünkent farkıyla inşaatımız çok hızlı bir şekilde yükselecek. OPERA Projesi sürdürmekte olduğumuz 5’inci projemiz. Balkan Plus, Bulvar Life, MacroCity, Balat Loft ve Odunluk OPERA… Demir ve beton gibi artan inşaat maliyetleri son 1-2 yılda 3 veya 5’e katladı. Bu maliyet artışlarına rağmen istihdam yaratmaya ve insanlar için yeni yaşanabilir alanlar üretmeye devam ediyoruz. Yılmadan yorulmadan insanlara yaşam ve ticari alanlar kazandırmaya, Bursa’ya katma değer katmaya tüm gücümüzle ve emeğimizle devam ediyoruz.”

‘YATIRIMCILAR PİŞMAN OLMADI’

 “Bu proje 256 daireden ve 65 ticari alandan oluşuyor. An itibariyle halka lansman fiyatlarımız mevcut. Yatırımcılar, hiçbir zaman Ergünket’e yapılan yatırımlardan pişman olmadı. Yatırımları kat be kat arttı. Aynı şekilde OPERA projemiz de böyle olacak. Yatırımcılarımızı, projedeki fiyatlara bakmak üzere satış ofislerimize bekliyoruz. SUR Yapı ve JİMER Hastanesi’nin hemen yanında çok merkezi bir proje. Konum olarak Bursa’da böyle bir proje yok.”

Yorumlar (1)
Görmek lazım 2 yıl önce
Namaz Vakti 01 Aralık 2023
İmsak 06:30
Güneş 07:59
Öğle 12:58
İkindi 15:24
Akşam 17:46
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P