banner201

banner177

banner193

banner195

SİYASET VE İŞ DÜNYASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN

Samsunlu İş Adamı Ahmet Yıldırım’ın yeğeni Sefa Yıldırım’ın sünnet düğünü Bursa siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi. Geniş bir katılımla gerçekleşen düğünde Samsun Dernekleri, birlik beraberlik mesajı verdi.

BURSA 27.08.2023, 13:05 27.08.2023, 19:28
SİYASET VE İŞ DÜNYASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN

Bursa’da 250 bin nüfus yoğunluğu ile en çok nüfusa sahip illerin başında gelen Samsunlular, İş Adamı Ahmet Yıldırım’ın yeğeni Sefa Yıldırım’ın sünnet düğününde buluştular.  Cemiyete, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Adnan Kurtuluş, Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Hüsamettin Kaplan, AK Parti Yıldırım İlçe Başkan Yardımcısı Metin Albayrak, AK Parti Osmangazi İlçe Başkan Yardımcısı Ali Çelen, AK Parti 22. Dönem Milletvekili Zafer Hıdıroğlu, AK Parti Geçmiş Dönem İl Yöneticisi, 28. Dönem Milletvekili Adayı İrfan Akkaya, AK Parti Yıldırım Meclis Üyesi Şenol Çulcu, Samsun Dernekleri Federasyonu Başkanı Savaş Otruş, Vezirköprülüler Dernek Başkanı Muhterem Demir, Küçükbalıklı Samsunlular Dernek Başkanı Şahin Düzenli, Alyans Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Türkoğlu ile çok sayıda davetli katıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen düğünde Samsun kültürünün gelenekleri yaşatılırken, misafirler keyifli anlar yaşadı.

“BURSA’YA DEĞER KATAN ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ”

Sünnet cemiyetine katılan tüm misafirlere teşekkür eden İş Adamı Ahmet Yıldırım, “Böylesine güzel bir günde bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bugüne kadar her platformda birlik beraberliğimizi en güzel şekilde gösterdik. Bizler Samsun’dan gelerek, bu kadim şehre; Bursa’ya yerleştik. Bir yandan kendi kültürümüzü burada korumaya çalışırken bir yandan da bu şehrin güzellikleri ile kendimizi her daima geliştirdik. Bursa ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına Samsunlular olarak, her alanda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bunun yanında sivil toplum kuruluşlarımız ile Bursa’ya değer katan çalışmalar yapıyoruz. Samsunlular olarak, vatanımız, milletimiz ve Bursa’mız için her daim canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Bir kez daha buraya gelen hemşerilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Aralık 2023
İmsak 06:32
Güneş 08:01
Öğle 12:58
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P