banner201

banner177

banner193

banner195

TÜGİAD BURSA ŞUBESİ, “TEKNOLOJİ ZİRVESİ” DÜZENLİYOR

TÜGİAD Bursa Şubesi, 2 Aralık’ta ‘Yeni Nesil İş Dünyasının Kodları’ temalı Teknoloji Zirvesi düzenleyecek. Zirveye, konuşmacı olarak; AKQA Group Turkey CEO’su Alemşah Öztürk, Stake Capital Group Kurucusu Julıen Bouteloup, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi Tal Garih ve Gazeteci Serdar Kuzuloğlu katılacak.

BURSA 25.11.2022, 11:14
TÜGİAD BURSA ŞUBESİ, “TEKNOLOJİ ZİRVESİ” DÜZENLİYOR

 TÜGİAD (Türkiye Genç İş İnsanları Derneği)  Bursa Şubesi önemli bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor. Ekonomik alandaki dijital dönüşümü yakından takip eden TÜGİAD Bursa Şubesi, ‘Yeni Nesil İş Dünyasının Kodları’ konulu Teknoloji Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak. 2 Aralık’ta Bursa Almira Otel’de gerçekleşecek etkinliğe birbirinden değerli isimler katılacak. AKQA Group Turkey CEO’su Alemşah Öztürk, 2010’da Bitcoin’i ve 2015’de Ethereum’u keşfeden Stake Capital Group Kurucusu Julıen Bouteloup, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi Tal Garih ve Gazeteci Serdar Kuzuloğlu’nun konuşmacı olarak yer alacağı Teknoloji Zirvesi, büyük ses getirecek.

Bu zirvede yer almak isteyen katılımcılar www.tbtz2022.com adresinden kayıt yaptırabilecek.

 PARSEKER: “KATILIMCILAR, GELECEĞİ YÖNETME FIRSATI YAKALAYACAK”

Teknoloji Zirvesi’nin önemine değinen TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ahmet Parseker, “Teknolojinin hayatımızdaki yerinin hızla artması ile birlikte bilginin kadim değeri her geçen gün daha da iyi anlaşılıyor. Dünyada yaşanan ekonomik gelişmeleri yakından takip etmek amacıyla TÜGİAD Bursa Şubesi olarak birçok farklı etkinlik düzenliyoruz. 2 Aralık’ta gerçekleştireceğimiz Teknoloji Zirvesi de bunlardan en değerlisi. Çünkü uluslararası alanda kendini ispatlamış ve dijital değişime yön vermiş konuşmacıları Teknoloji Zirvesi’nde Bursa’da ağırlayacağız. BLOKCHAIN, METAVERSE, NFT, Web3.0 kavramlarının konuşulacağı Teknoloji Zirvesi ile katılımcılar, yeni dünyada değişimin gücünü hissederek geleceği yönetme fırsatı yakalayabilecek.“ dedi.

DİJİTAL EKONOMİNİN UZMANLARI BU ZİRVEDE

ABD Başkanı Joe Biden tarafından dünyanın örnek girişimcilerinden gösterilen e-pazarlama ve dijital iletişim, şirket kültürü ve dijital transformasyon alanlarında görüşleriyle dikkat çeken AKQA Group Turkey CEO’su Alemşah Öztürk, çok küçük yaşlardan beri kendini matematiğe ve yapaya zekaya adayan 2010’da Bitcoin’i ve 2015’te Ethereum’u keşfeden Stake DAO, Curve veya BlackPool gibi birçok merkezi olmayan proje yaratan Stake Capital Group Kurucusu Julıen Bouteloup, Brüksel ve Washington’da danışmanlık alanında Türk şirketlerini Amerika ve Avrupa Birliği’nde temsil ederek çalışan Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi Tal Garih, Doğan Holding'de Yenil Nesil Hizmetler Direktörü olarak kuruma bağlı televizyon kanallarında içeriği dijitalleştirme ve interaktif hizmetlerle zenginleştirme görevini üstlenen, teknoloji ve trendler konusunda içerik üretmeye devam eden 1000'in üzerinde profesyonel konuşma davetine katılan ve pek çok kurumsal marka ile içerik odaklı iş birliğine imza atan teknoloji yazarı, trend avcısı M. Serdar Kuzuloğlu, TÜGİAD Teknoloji Zirvesi’nde tüm gün boyunca katılımcılarla birlikte olacak.

 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Kasım 2023
İmsak 06:29
Güneş 07:58
Öğle 12:57
İkindi 15:24
Akşam 17:46
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P