banner195

banner177

banner193

VATAN PARTİSİ BURSA'DAN FİLİSTİN ÇAĞRISI

Vatan Partisi Bursa İl Başkanı Dilek Çınar, İsrail'in Filistin saldırılarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

BURSA 18.10.2023, 21:47
VATAN PARTİSİ BURSA'DAN FİLİSTİN ÇAĞRISI

Saldırıyla ilgili açıklamada bulunan Vatan Partisi Bursa İl Başkanı Dilek Çınar, “Buraya ağlayıp sızlamaya gelmedik. Şehitlerimizi yüreklerimize gömüyoruz. Onlara olan borcumuzun ödenmesi için omuz omuza veriyoruz. Gazze’deki vahşetlere karşı kınamalar yetmez. Çözüm üretmek gerek” ifadelerini kullandı.

Dilek Çınar, yüksek ses çıkarılacak, çağrılara hiç bir savaşın kazanılamayacağını söyleyerek siyonizmin ve emperyalizmin yenilmesi isteniyorsa AK Parti’nin politikalarını değiştirmesi gerektiğine vurgu yaptı.

“KOMŞULARIMIZ BUNA HAZIR

Bağımsız Filistin ve Türkiye için Suriye ile derhal her alanda iş birliği yapılması gerektiğini ifade eden Dilek Çınar, “Türkiye, Suriye, İran, Rusya ve Irak ortak harekatla Suriye’nin kuzeyindeki ABD İsrail güdümlü böyle bir terörü bitirebilir” dedi.

Başkan Çınar, “PKK, DEAŞ ve bütün terör örgütleri temizlenir. En önemlisi bölgemizde yaratılmak istenen ikinci İsrail planına karşı koyarız. En büyük darbeyi vururuz. Komşularımız buna hazır” diyerek sadece bu adımın bile dünya dengelerini değiştireceğini söyledi.

“NATO İÇİNDE DAHA FAZLA KALAMAYIZ”

Çınar, “Biz Türkiye olarak NATO’nun içinde daha fazla kalamayız. NATO bize namlularını doğrultmuş durumda. NATO’dan derhal çıkmalıyız Vatanı finans merkezlerine bağlı iflas eden ekonomi politikalarını terk etmek zorundayız” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Kasım 2023
İmsak 06:27
Güneş 07:56
Öğle 12:56
İkindi 15:25
Akşam 17:47
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P