banner177

banner193

ŞAHİNKAYA MEZUNLARI BULUŞTU

Eğitim alanında 20. yılını kutlayan Özel Şahinkaya Eğitim Kurumları, yeni eğitim-öğretim dönemine başlamadan önce geleneksel mezunlar buluşmasını Academy Kampüs'te gerçekleştirdi.

EĞİTİM 01.09.2023, 12:27
ŞAHİNKAYA MEZUNLARI BULUŞTU

Şahinkaya Eğitim Kurumları’ndan mezun olarak Türkiye’nin en seçkin yüksek öğrenim kurumlarında eğitimlerimi tamamlayan Şahinkaya gençleri, bir yandan kariyer yolculuklarına yelken açarken bir yandan da farklı alanlarda topluma katkı sağlayan ve sağlamaya özen gösteren bireyler olarak yaşıtlarına güzel birer örnek teşkil ediyorlar.

Pek çok mezunun büyük bir heyecanla katıldığı buluşmada Şahinkaya Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Şahinkaya ile kurumun Onursal Başkanları Nebahat Şahinkaya ve Rasim Şahinkaya da mezunları yalnız bırakmadı.

Etkinlikte ayrıca Şahinkaya Eğitim Kurumları Genel Müdür Yardımcısı Hakan İdin, Hexagon Kampüs Müdürü Cenk Azkeskin, Academy Kampüs Müdür Başyardımcısı Savaş Pehlivan’ın yanı sıra Şahinkaya eğitim kampüslerinin yönetici ve öğretmenleri de hazır bulunarak eski ve yeni dönem mezunları ile birlikte doyasıya hasret giderdiler.

Oğuzhan Şahinkaya yaptığı değerlendirmede “Mezunlarımız, aralarındaki bağları Şahinkaya Mezunları Derneği bünyesinde gerçekleşen faaliyetler ile sürdürmeye devam ediyor. Derneğin amacı okulumuzda kurulan arkadaşlık bağlarının okulun dışına taşarak büyük bir networke dönüşmesidir. Şahinkayalı ruhunu çok daha uzak ufuklara taşımak istiyoruz. Derneğimiz önümüzdeki yıllarda faaliyetlerine yoğunluk vererek, bizim katkımız ve mezunlarımızın geliştireceği önemli projeler ile saygın bir mezunlar derneği organizasyonuna dönüşecektir” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 16 Nisan 2024
İmsak 04:46
Güneş 06:17
Öğle 13:09
İkindi 16:51
Akşam 19:50
Yatsı 21:15
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P