banner201

banner177

banner193

banner195

Beyçelik Gestamp Türkiye 2.'si oldu !

Beyçelik Gestamp Türkiye’nin en kapsamlı ve kapsayıcı İnovasyon etkinliği, 7. Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında düzenlenen İnovaLİG Ödül Töreni’nde “İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü” kategorisinde Türkiye ikincisi oldu.  Resmi açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği etkinlikte ödülü, Beyçelik Gestamp  Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TİM Başkanı İsmail Gülle’den aldı.

EKONOMİ 09.05.2019, 10:43 09.05.2019, 10:48
Beyçelik Gestamp Türkiye 2.'si oldu !

Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen 7.Türkiye İnovasyon Haftası 3-4 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Resmi açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği etkinliğin ilk gününde düzenlenen törende İnovalig-İnovasyon Liderleri Yarışmasında dereceye girenlere ödül verildi.  Beyçelik Gestamp İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü Kategorisinde Türkiye ikinciliğine layık görüldü. Ödülü Beyçelik Gestamp Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik,  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle’den aldı.

İNOVATİF BAKIŞ AÇISI ÖDÜL GETİRDİ 

Şirketin organizasyonunun ve inovasyon ağının, inovasyon yönetimine ne derecede katkı sağladığını ve inovasyon yönetiminin ne ölçüde şirket organizasyonunda içselleştirildiğinin değerlendirildiği kategoride Türkiye ikincisi olmanın gurur verici olduğunu ifade eden Baran Çelik, “Tüm iş süreçlerimizde, ürün ve hizmetlerimizde inovatif bakış açışıyla hareket etmek kurum kültürümüzün en önemli temeli. Bu yüzden bu ödülü almak bizim için gururu verici. Ödülü almamızda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi. İnovaLİG’de inovasyon stratejisi, inovasyon organizasyonu-kültürü, inovasyon döngüsü, inovasyon kaynakları ve inovasyon sonuçları olmak üzere toplam 5 kategoride bin.216 firma değerlendirildi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 04 Aralık 2023
İmsak 06:32
Güneş 08:02
Öğle 12:59
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P