banner201

banner177

banner193

banner195

Kayapa OSB Başkanlığına Yalçın Toy seçildi

Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde ıslah sürecinin tamamlanmasının ardından ilk Müteşebbis Heyet Toplantısı Heykel Valilik Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığına Yalçın Toy seçildi.

EKONOMİ 11.05.2019, 13:55
Kayapa OSB Başkanlığına Yalçın Toy seçildi

Bursa Valisi ve Kayapa OSB Müteşebbis Heyeti Başkanı Yakup Canbolat başkanlığında gerçekleşen toplantıda, gelecek dönemde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ele alınarak değerlendirildi.

Müteşebbis Heyet Toplantısının ardından gerçekleştirilen görev dağılımında da Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığına, daha önce Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) Başkanlığı da yapan Yalçın Toy seçildi. Başkan Vekilliği görevine İlker Duran getirilirken, Ali Güler, Salim Balcı ve Muammer Ballı da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacaklar. Denetim Kurulu üyeliklerine ise Cüneyt Canbolat ile Fevzi Çağlayan seçildiler.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy, “Öncelikle hayırlı uğurlu olsun diyorum. 20 yıllık sürecin sonuna geldik. Çok mutluyuz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan aldığımız şevk ve tecrübeyle, Kayapa Organize Sanayi Bölgesi olmamızın da verdiği heyecanla bundan sonra daha çok çalışacağız. Bölgemizi daha yaşanılabilir, daha çevreci, sanayicimizin de yatırım yapacağı, gözbebeği olacağı bir bölge haline getirmek için emek sarf edeceğiz. Tüm sanayicilerimizi yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Aralık 2023
İmsak 06:32
Güneş 08:01
Öğle 12:58
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P