banner209

banner177

banner193

CHP'DE MİLLETVEKİLİ LİSTELERİ BELLİ OLMAYA BAŞLADI

CHP’de milletvekili aday listeleri belli olmaya başladı. Yoğun mesai ile geçen çalışmalar sonucunda il il aday listeleri şekilleniyor.

GÜNDEM 09.04.2023, 11:03 09.04.2023, 15:33
CHP'DE MİLLETVEKİLİ LİSTELERİ BELLİ OLMAYA BAŞLADI

*1’İNCİ BÖLGE

Prof. Dr. Kayıhan Pala
Nurhayat Altaca Kayışoğlu
Mehmet Atmaca (Saadet Partisi)
İsmet Karaca
Jülide Akköprü
Alparslan Yıldız (Gelecek Partisi)
Zafer Yıldız
Tamer Dede
Serkan Öztürk
Özgür Yıldız

*2’İNCİ BÖLGE

Hasan Öztürk
Cemalettin Kani Torun
Orhan Sarıbal
Erkan Dönmez
Şahin Sevinç
Funda Türkcoş Pekiner
Ender Teke
Huriye Canan Çelik Tunar
Mehmet Önderi Mutlu
Seda Bozdağ Güzelkaya

ANKARA
*1’inci bölge

Gamze Taşçıer
Deniz Demir
Okan Konuralp
Sadullah Ergin (DEVA)
Aliye Timisi Ersever
Mustafa Nedim Yamalı (Gelecek Partisi)
Deniz Çakır
Kemal Akkurt
Aysun Palalı Köktaş
Elif Topkaya Sevinç
Hüseyin Can Güner
Aycan Günday Koçtürk
Armağan Erdoğan

*ANKARA 2’İNCİ BÖLGE

Murat Emir

İSTANBUL

*İstanbul 1’inci bölge

Oğuz Kaan Salıcı
Gamze Akkuş İlgezdi
Fethi Açıkel
Gökhan Günaydın
Birol Aydın (Saadet Partisi)
Ahmet Ersagun Yücel
Elif Esen (DEVA)
Hasan Karal (DEVA)
Cemal Enginyurt (DP)
Selim Temurcu (Gelecek Partisi)
Ali Gökçek
Suat Özçağdaş
Doğan Çakmak
Özcan Baripoğlu
Sevgi Kılıç
Olgun Çelik 

*İSTANBUL 2’İNCİ BÖLGE

Namık Tan
Yunus Emre
Gökhan Zeybek
Enis Berberoğlu
Mustafa Kaya (Saadet Partisi)
Yüksel Mansur Kılınç
İhsan Mesih Şahin (Gelecek Partisi)
Evrim Rızvanoğlu (DEVA)
Berna Sukas
Fuat Yıldırım
Onur Aydın
Işık Öğütçü
Soner Özimer
Mehmet Ali Yüksel
Şaban Karaaslan
Elmas Aruz

*İSTANBUL 3’ÜNCÜ BÖLGE

Engin Altay
Erdoğan Toprak
Türkan Elçi
İlhan Kesici
Zeynel Emre
Medeni Yılmaz (DEVA)
Bülent Kaya (Saadet Partisi)
Doğan Demir (Gelecek Partisi)
Özgür Karabat
Mustafa Yeneroğlu (DEVA)
Turan Taşkın Özer
Doruk Bulut
Oğuz Kemal Yakar
Turgay Özcan
Utku Caner Çaykara
Habibe Çiftçioğlu (Gelecek Partisi) 

ADANA

Orhan Sümer
Müzeyyen Şevkin
Burhannetin Bulut
Sadullah Kısacık (DEVA)
Ayhan Barut
Berke Duvan
Hüseyin Keser
Erkan Karakaya
Orhan Toplum
Kübra Özbiçer
Ahmet Korkmaz
Sercan Polat
Murat Öztanrıöver
Ebru Yılmaz
Elife Müftüoğlu

İZMİR

*İzmir 1’inci Bölge

Yüksel Taşkın
Ahmet Tuncay Özkan
Sevda ERdan Kılıç
Murat Bakan
Ednan Arslan
Seda Kaya (DEVA)
Haydar Altıntaş (DP)
Devrim Barış Çelik
Sefer İpekli
Güldem Atabay
Şahbal Aras
Fulya Akçay
Mehmet Şahin Fırat
Birgül Değirmenci

*İzmir 2’inci Bölge

Gökçe Gökçen
Rıfat Nalbantoğlu
Rahmi Aşkın Türeli
Mahir Polat
Salih Uzun (DP)
Deniz Yücel
Deniz Bilici (Gelecek Partisi)
Hüseyin Sezer
Esin Doğan Metin
Altan İnanç
Emine Helin İnan Kınay
Ayten Gülsever
Nurşen Balcı
Burak Kotan 

ANTALYA
Sururi Corabatur
Cavit Arı
Aliye Coşar
Mustafa Erdem
Şereffettin Kılıç (Saadet Partisi)
Serap Yazıcı Özbudun (Gelecek Partisi)
Murat Özçelik
Ercüment Taşdemir
Nilüfer Defeci
Vahap Tuncer
Sibel Gezen
Ramiz Atakan
Emrah Yurtlak
Zehra Milli
Hatice Kübra Turan
Müge Gezginci Uysal
Mehmet Gök

MERSİN

Ali Mahir Başarır
Gülcan Kış
Mehmet Emin Ekmen (DEVA)
Talat Dinçer
Hasan Ufuk Çakır
Emre Yılmaz
Nürsen Yücesoy Temizkan
Leyla Serin Kırık
Ahmet Yorgun
Mehmet Gültekin Uğur
Şerife Arıcı
Güven Kocabıyık
Neslihan Çelebi

ORDU

Seyit Torun
Mustafa Adıgüzel
Ahmet Tokluoğlu
Cengiz Okur
Nilgün Yılmaz

SAMSUN

Murat Çan
Mehmet Karaman (Saadet)
Mustafa Yeşilyurt (Gelecek)
Nazan Güneysu
Mehmet Özdağ
Suat Yıldız
Neşe Kangüleç
Nilsu İrem Koçyiğit Bahadır
Özler Yılmaz

HATAY

Mehmet Güzelmansur
Nermin Yıldırım Kara
Servet Mullaoğlu
Necmettin Çalışkan (Saadet)
Hikmet Hatunoğlu
Rahmi Vardı
Gökhan Özer
Bekir Atahan
Cemiyet Kışlaoğlu
Tamer Apiş
Filiz Haksöz

VAN

Seracettin Bedirhanoğlu
Ercan Çiçek
Yılmaz Kılıç
Burak Çıtak
Aslı Arvas
Cafer Gürsel
Meral Ayhan
Aziz Örek

Kahramanmaraş

1. Ali Öztunç

2. İrfan Karadutlu (DEVA)

3. Mehmet Bağlar

4. Ejder Kaygusuz

5. Naile İşlek

6. Tufan Yanar

7. Aziz Cem Güner

8. Çağatay Atasay

Kars

1. İnan Akgün Alp

2. Onur Uludaşdemir

3. Evren Yerdelen

Kastamonu

1. Hasan Baltacı

2. Kadir Yalçın

3. Ziver Kaplan

Kırıkkale

1.Ahmet Önal

2. Ömer Eldemir

3. Ümit Duman

Zonguldak

1. Deniz Yavuzyılmaz

2. Eylem Ertuğ Ertuğrul

3. Doğa Şanlıoğlu (DEVA)

4. Merve Kır

5. Cemalaettin Sağtekin

Karaman 

1. İsmail Atakan Ünver

2. Yusuf Baştuğ

3. Hasan Ehliz

AYDIN

Bülent Tezcan
Süleyman Bülbül
Hüseyin Yıldız
Evrim Karakoz
Nilüfer Ünüvar
Ali Çankır

OSMANİYE

Asu Kaya
Ünal Köksal
Mehmet Dövüşçü

RİZE

Tahsin Ocaklı
Köksal Toptan (İYİ Parti)
Mehmet Yıldız (Saadet Partisi)

SAKARYA

Ayça Taşkent
Ecevit Keleş
Kamil Özkan
Azize Ceroğlu
Emel Akçil
Gündüz Gençcan
Ali Fethi Gürleri (Saadet Partisi)

MUĞLA

Cumhur Uzun
Gizem Özcan
Süreyya Öneş Derici
Selçuk Özdağ (Gelecek)
Mehmet Demir
Fatma Gebeş Çimen
Salih Büyükdöverlioğlu

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 18 Mayıs 2024
İmsak 03:53
Güneş 05:38
Öğle 13:05
İkindi 17:00
Akşam 20:22
Yatsı 22:00
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P