banner195

banner177

banner193

banner194

KARADENİZ'İ İSTANBUL'A BAĞLAYAN YOL TAMAMEN ÇÖKTÜ

Sağanak yağış heyelana sebep oldu, Karadeniz'i İstanbul'a bağlayan çatlak yol tamamen çöktü06.04.2022 14:23 Karadeniz'i İstanbul'a bağlayan yol, sağanak yağış sonrasında tamamen çöktü.

GÜNDEM 06.04.2022, 17:39 06.04.2022, 17:47
KARADENİZ'İ İSTANBUL'A BAĞLAYAN YOL TAMAMEN ÇÖKTÜ

Düzce'de geçtiğimiz günlerde etkili olan sağanak ve kar yağışı ile birlikte Karadeniz'i İstanbul'a bağlayan yolda geçtiğimiz ay çatlaklıklar meydana geldi. Çatlaklık sebebi ile karayolları ekiplerince yol tek şeritli trafiğe kapatıldı. Diğer şeritten trafik verilirken, Edilli mevkiindeki kısım tamamen çöktü. Derin yarıkların oluştuğu bölgede asfalt kağıt gibi yırtıldı. Bölge drone ile görüntülendi.


 

Karadeniz'i İstanbul'a bağlayan yol çöktü

"GEÇEN SENE AYNI NOKTADAN ÇÖKTÜ"

Yolun daha önce de çöktüğünü, bu sefer ciddi olduğunu ifade eden Hasan Parlak., "Ben Kalkın Köyü'nde oturuyorum. Yolun bir kısmı geçen seneden çökmüştü. Kar yağışı sonrasında burada heyelan meydana geldi. Geçen sene aynı noktada meydana gelen çökmede ekipler, bu bölgeye geldiler. Taş duvar ördüler. Örülen taş duvara rağmen yeniden çöktü. Buranın zemininin yapılmasında bir hata var.

"YAPTILAR AMA YETERLİ OLMADI"

Her sene burada çökme meydana geliyor. Bu sene daha fazla çöktü. Geçen sene çökme meydana gediğinde tek şeritten çalışıyordu. Geldiler yaptılar ama yeterli olmadı. Bu defa yaşanan çökmede yol tamamen kapandı. Yolun diğer tarafındaki köylerde kalan vatandaşların hepsi şu anda mağdur" dedi.

Karadeniz'i İstanbul'a bağlayan yol çöktü

AĞIR TONAJLI ARAÇLARIN BÖLGEYE GİRMESİ YASAKLANDI

Öte yandan Karayolları Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Karasu istikametine gidecek ağır tonajlı araçların trafiği kullanmalarına izin verilmezken, diğer araçlar için köy yollarından ulaşım sağlanıyor.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Eylül 2023
İmsak 05:27
Güneş 06:51
Öğle 12:59
İkindi 16:19
Akşam 18:58
Yatsı 20:16
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P