banner201

banner177

banner207

İNEGÖL BELEDİYESİ DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÖDÜLÜ ALDI

İnegöl Belediyesi’nin “Belediye 4.0 ile Yeni Nesil Belediyecilik” projesi, IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödülleri’nde “Endüstri Ekosistemlerinin Geleceği” kategorisinde ödüle lâyık görüldü.

HABERDE İNSAN 02.11.2021, 11:54
İNEGÖL BELEDİYESİ DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÖDÜLÜ ALDI

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, dijital değişim ve dönüşüm alanında çağı yakalamak adına yeni adımlar atmaya devam edeceklerini söyledi.
75 kurumdan 187 proje sahneye çıktı. Akademisyen ve üst düzey yöneticilerden oluşan jürinin değerlendirmeleri ile İnegöl Belediyesi, “Belediye 4.0 ile Yeni Nesil Belediyecilik” projesi ile (Endüstri Ekosistemlerinin Geleceği) kategorisinde üçüncülük ödülüne lâyık görüldü.
Dijital değişim ve dönüşümde attığı adımlarla örnek teşkil eden İnegöl Belediyesi’nin bu alanda elde ettiği başarıyı değerlendiren Belediye Başkanı Alper Taban, “Yeni Nesil Belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımızın belediye hizmetlerimize erişimini kolaylaştırmak, kamu hizmetlerinden etkin ve verimli bir şekilde yararlanmasını sağlamak, ortak akıl ile karar alma süreçlerine katılımını teşvik etmek, zaman ve kaynak tasarrufu sağlamak için dijital yeniliklere önem veriyoruz. İnegöl Belediyesi olarak 7/24 belediyecilik anlayışı ile örnek teşkil eden önemli hizmetlerin altına imza atıyoruz. Dijital dönüşüm alanında ulaşılabilirlik, şeffaflık ve süreklilik anlayışı ile kamu hizmetlerini daha kaliteli ve daha az mâliyetle vatandaşlarımızın her yerden erişilebilecekleri E-devlet kapısı üzerinden sunarak ülke genelinde yerel yönetimler arasında dijital olgunluk seviyesi yüksek en çok hizmet sunan belediye konumunda yer alıyoruz. Dilekçeden evrak takibine, emlâk vergisi bildiriminden vergi ödemelerine, askıda imar plânından imar durum bilgisi sorgulamaya kadar vatandaş odaklı birçok hizmet ile dijital çağın kolaylıklarını 7/24 İnegöl halkına sunuyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 23 Nisan 2024
İmsak 04:34
Güneş 06:07
Öğle 13:07
İkindi 16:53
Akşam 19:57
Yatsı 21:24
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P