banner177

banner193

ALFATLI, “MUHSİN BAŞKANIMIZI UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ VE UNUTTURMAYACAĞIZ"

BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, BBP Partisi kurucu lideri merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 14. yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, "14 yıl oldu ama ona olan özlemimiz ilk günkü gibi devam ediyor. Unutmadık, unutmayacağız ve Allah'ın izniyle de unutturmayacağız." dedi. Alfatlı 26 Mart 2023 Pazar günü Emirsultan Camii'nde yapılacak anma programına Bursalıları davet etti.

POLİTİKA 24.03.2023, 16:26 24.03.2023, 16:41
ALFATLI, “MUHSİN BAŞKANIMIZI UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ VE UNUTTURMAYACAĞIZ"

BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi, "Vefatının 14. sene-i devriyesinde, inancıyla, davasına olan bağlılığıyla, ilkeleriyle, duruşuyla, üslubuyla ve örnek şahsiyetiyle bu milletin çok değerli bir evladı olan Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'na ve beraberinde hayatını kaybeden yol arkadaşlarına Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum.

Şehit Liderim, Hayatının her döneminde, karşılıksız bir adanmışlık duygusu içerisinde, milli ve manevi değerlerin yücelmesi, millet ve vatanın bekası için kendi varlığını ve geleceğini feda edebilmeyi hayat düsturu olarak görmüştür. O daima, büyük bir davanın büyük bir yolun dümdüz bir takipçisi, katıksız, temiz bir ülkünün saf ve sade lideri olmuştur.

Bizler de O'nun yaşadığı tüm zorluklara rağmen büyük bir azimle sürdürdüğü inançlı ve ilkeli mücadelesinin takipçileri olarak aziz hatırasını, yaşayıp, yaşatıp, yüceltme çabasını kendimize örnek alarak davasına sahip çıkmaya çalışıyoruz.

Hep dik durdu, düz yaşadı, hayat çizgisinde kırıklık yok çizgisini bozmadı, istikametini değiştirmedi. İnandığı değerlere hep bağlı kaldı kendisi için bir gün yaşamadı ömrünü hayatını verdiği yüce davasına adadı.

Bu emanet hepimizin ve bu kutlu yolu O'nun da istediği gibi hep birlikte adımlarımızı her geçen gün güçlendirerek yürüyeceğiz."

Büyük Birlik partimiz ve Alperen Ocakları Vakfımız  25-31 Mart Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu ve birlikte şahadet şerbeti için arkadaşlarını anma etkinlikleri kapsamında   Tüm Türkiye’de ve Türk İslam coğrafyasında anma etkinlikleri düzenlenmiş bulunmaktadır. 25 Mart 2023  tarihinde Helikopterin düştüğü saat 15,03 de BBP ve Alperen ler Ankara’da  kabri başında olacaklardır. Akabinde  mevlüt  ve iftar programı  yapılacaktır.

BBP Bursa İl Başkanlığı olarak 26 Mart 2023 Pazar günü Emirsultan  camiinde teravih namazı sonrası Muhsin Yazıcıoğlu, arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için Ülkenin her yerinde olduğu gibi Ebedi Siyasi Liderimiz Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’ ve  tüm şehitlerimizi  anma programımız vardır. Tüm iyi ve güzel insanları  programlara davet ediyoruz.

Vefaatının 14, sene-i devriyesinde hukuk içerisinde kalarak , bize göre suikast olan bu davanın sonuna kadar takipçisi olacağız. Kastı, ihmali, kusuru , dahili olan kim varsa elbet hukuk önünde en ağır şekilde hesap verecektir. buna inancımız tamdır.

Şehit liderim:

Senin yaptığın gibi, Her daim Zalime karşı Mazlumun Yanında olacağız

Davan davamız, yolun yolumuz, sevdan sevdamızdır Yüce Rabbimin İzni ile ,"

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 15 Nisan 2024
İmsak 04:50
Güneş 06:20
Öğle 13:09
İkindi 16:51
Akşam 19:48
Yatsı 21:12
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P