banner201

banner177

banner193

banner195

"Bu iş bitti kaybettik noktasında değiliz, burada bir şaibe var "

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Kızılcahamam Kampı'nda önemli açıklamalarda bulunuyor.

SİYASET 27.04.2019, 11:34 27.04.2019, 11:54
"Bu iş bitti kaybettik noktasında değiliz, burada bir şaibe var "

İSTANBUL SEÇİMLERİNDE ÇOK CİDDİ BİR ÖRGÜTLÜ ORGANİZASYON SÖZ KONUSUDUR

İstanbul seçimlerinde çok ciddi bir örgütlü organizasyon söz konusudur. Bankaların yüzlerce mensubu memur diye görev almıştır. Biz partimize verilen oyların takibini elbette yapacağız.

Şeriatın kestiği parmak acımaz diyerek içimize içimize sinse de sinmese de YSK'nın verdiği kararı kabul edeceğiz ve sonuna kadar hukuk mücadelemizi sürdüreceğiz. Milletimiz 'içime sinmedi' diyor, burada bir şaibe var. Yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili bir düzenlemeyi Meclis'te ele almamız şart. Biz bu iş bitti kaybettik noktasında değiliz, çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

Her seçim bir imtihandır, bir mücadeledir, bir muhasebedir. Bu mücadeleden bir kez daha alnımızın akıyla çıktık. AK Parti olarak mahalli idareler seçiminde yüzde 44,4'lük bir oy oranına ulaştık. AK Parti ve Cumhur İttifakının tartışılmaz bir başarısı vardır. MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, ekibi ve MHP'li kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.

İBB SEÇİMLERİYLE İLGİLİ İTİRAZIMIZI SONUNA KADAR TAKİP EDECEĞİZ

Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de kaybettiğimiz ve kazandığımız yerler olmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili itirazlarımızı yaptık. Bu süreci takip etmeye devam edeceğiz.

Biz İstanbul ve Ankara'da kaybetmedik aksine seçimi kazandık. Herşeyden önce kazanmak nedir, kaybetmek nedir bunun üzerinde durmak gerekir. İstanbul'da 39 ilçenin 24'ünde AK Parti, 1'inde MHP kazandı. 25'e 14 gibi bir durum var. İBB'de 312 üyeden de yine çoğunluk bize ait. Ankara'da da durum farklı değildir.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 10 Aralık 2023
İmsak 06:37
Güneş 08:08
Öğle 13:01
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P