banner201

banner177

banner193

banner195

BANAZ: BAZI AŞAMADIĞIMIZ HUSUSLAR VAR

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz TFF'nin kulüplere lisans için verdiği süreyi bir ay uzatmasını değerlendirdi.

SPOR 25.11.2022, 15:46
BANAZ: BAZI AŞAMADIĞIMIZ HUSUSLAR VAR

Lisans alamadığı takdirde 3 puan silinmesi tehlikesiyle karşı karşıya olan Bursaspor'da başkan Banaz, "Muhataplarıyla görüşmelerimiz devam ediyor. Olumlu geri dönüş aldıklarımız da var, geri dönüş beklediklerimiz de. Orada toplamda 129 milyon lirayı bulan vergi ve SGK borçlarımız da var. Umutsuzluk pohpolamak istemem ama şayet bu dönem uzamasıydı, 30 Kasım'da bu iş nihayete ermiş olsaydı bugün itibariyle bu işi başaramamış durumdaydık. Bazı aşamadığımız hususlar var. Bunun bilinmesinin yeterli olduğu kanaatindeyim." dedi.

"BU ŞIP DİYE ÇÖZÜLECEK BİR DURUM DEĞİL"

Teknik direktör İsmail Ertekin'in katıldığı bir yayında Bursaspor'un 3 yıl içerisinde Süper Lig'e çıkacağına inandığını söylemesiyle ilgili yöneltilen soruya da Banaz, "İsmail hocam ekibine çok güveniyordur. Biz de kendilerine ziyadesiyle güveniyoruz. İnşallah bahsettiği temenniler Bursaspor açısından hızlı bir şekilde gerçekleşsin isteriz. Tüm gayretlerimiz de bu yönde zaten. Bu değerlendirme üzerine, 'O üç dedi, ben iki diyeyim' değerlendirmesi yapmayalım. Hocam teknik açıdan durumu en iyi şekilde etüt edecek en iyi pozisyonda.  Biz onun beyanatının kolaylaşması için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizin bilinmesini isteriz. Bunun çok iddialı olduğunu net söyleyebilirim. Süreç bizler açısından nasıl cereyan eder onu da zaman gösterecek. Bursaspor'un borçlarını, TFF, FIFA nezdindeki sıkıntılarını hep birlikte değerlendirmek gerekiyor. Böyle bir durum değerlendirmesi yaptığınızda; '3 sene içinde bu sürecin içinden çıkarız' demek bence biraz malumu inkâr gibi olur. Bursaspor bu duruma bir günde gelmedi. Bu şıp diye çözülecek bir durum da değil. Beklenti çıtasını yukarıya çekmenin bir anlamı yok. Gerçeklik üzerinde hareket etmekte fayda var." dedi.  

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Kasım 2023
İmsak 06:29
Güneş 07:58
Öğle 12:57
İkindi 15:24
Akşam 17:46
Yatsı 19:10
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P