banner165

banner156

banner114

banner177

BURSASPOR DİVAN KURULU TOPLANIYOR

Bursaspor Divan Kurulu 02 Şubat günü toplanıyor. Bursaspor Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre 2023 yılının ilk toplantısı Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda saat 18.00'da başlayacak.

SPOR 01.02.2023, 17:25
BURSASPOR DİVAN KURULU TOPLANIYOR

Bursaspor Divan Yönetim Kurulu Başkanı Galip Sakder Divan kurulu üyelerinin  toplantıya önem vererek katılmalarını istedi. Sakder toplantıda Bursaspor Kulübü'nün son durumu ile ilgili  Kulüp Başkanı Ömer Faruk Banaz tarafından  açıklamalar yapılacağını da kaydeden Galip Sakder Bursaspor Kulübü'nde çeşitli dönemlerde görev yapmış eski Başkanlara da özel çağrı yaparak

Tarihinin en kötü günlerini  yaşayan  Bursaspor'un  içinde bulunduğu durum konusunda herkesin görüş ve önerilerine ihtiyaç duyulduğunu kaydederek; 

''Bursaspor'a  tüm Bursa, büyük Bursaspor camiası  sahip çıkmalıdır. İçinde bulunduğumuz dar boğazdan nasıl kurtulabiliriz konusunu ele alarak her bir Divan Kurulu üyesinin görüşlerine ihtiyacımız var. Bu nedenle özellikle  eski Başkanların, Bursaspor Kulübünün her kademesinde görev almış akil kişilerin önerileri, düşünceleri bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle tüm Divan Kurulu üyelerinin toplantıya  katılmalarını rica ediyoruz'' dedi.

Bu arada  toplantıda Bursaspor Kulüp üyeliğinde 20 yılını doldurarak Divan Kurulu üyesi olmaya  hak kazanan 20 üyeye  beratlarıda takdim edilecektir.

Divan Üyesi olmaya hak kazanan 20 üye şunlar;

Onur Özselek, Necati Ceylan, Hali Ersan Özsoy, İhsan Özen, Vedat Vatansever, Muhammed Etkeser, Sadettin Garip, Batuhan Uluca, Akif Ertaş, Faruk Çelik. Erol Kılıç, Arif Başoğlu, Haluk Tunçak, Ümit Gürkan Biricik, Mustafa Dündar, Abdülrezak Yöndeş, Alp Körüstan, Mehmet Hulusi Burkay, Feridun Uyruk, Nurettin Karayaka.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Mart 2023
İmsak 05:25
Güneş 06:50
Öğle 13:14
İkindi 16:44
Akşam 19:29
Yatsı 20:48
banner109
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P