banner204

banner177

banner193

banner195

FİLMLERE UYARLANAN ETKİLEYİCİ KİTAPLAR SİZLER İÇİN DERLENDİ

Birçok kitap beyaz perdeye uyarlanırken bir kesim filmini izlemeyi bir kesim ise kitabını okumayı daha etkili buluyor. BKM Kitap filmlere uyarlanan kitapları sizler için derledi. İşte filmlere uyarlanan o etkileyici kitap önerileri...

YAŞAM 12.12.2020, 12:10
FİLMLERE UYARLANAN ETKİLEYİCİ KİTAPLAR SİZLER İÇİN DERLENDİ

Milyonlarca kitabı bulabileceğiniz bkmkitap.com adresinde, filmlere uyarlanan en iyi onlarca kitap okurların beğenisine sunuldu. BKM Kitap İçerik Editörü Esin Bahtiyar, “BKM Kitap ailesi olarak tüm kitapseverlere güncel olarak kitaplar hakkında bloglar yazıyor ve beğenecekleri kitapları özenle seçiyoruz. Malum evlerimizde geçirdiğimiz bu dönemde kitapların yanı sıra dizi ve filmler de epey rağbet görüyor. İzleyeceği filmi seçmekte zorlanan sinema tutkunlarına özel bir seçki hazırladık ve 'filmlere uyarlanan kitaplar' kategorisini oluşturduk. Okudukları kitapları beyaz perdede görmek isteyenler veya etkilendikleri filmlerin kitabını okuyarak kütüphanesine eklemek isteyenler olacak düşüncesiyle kitapların ne büyük kaynak ve başyapıt olduklarını tekrar hatırlatmak istedik. Daha fazla seçki kitaplar ve blog yazıları için tüm sinema ve kitap severleri bkmkitap.com adresine bekliyoruz” şeklinde konuştu.
O kitaplardan bazıları ise şöyle sılandı;
"Bülbülü Öldürmek - Harper Lee, Küçük Kadınlar - Louisa May Alcott, Oz Büyücüsü - L. Frank Baum, Renklerden Moru - Alice Walker, Çizgili Pijamalı Çocuk - John Boyne, Guguk Kuşu - Ken Kesey, Da Vinci Şifresi - Dan Brown, Aynı Yıldızın Altında - John Green, Uçurtma Avcısı - Khaled Hosseini ve Büyük Umutlar - Charles Dickens."

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 25 Şubat 2024
İmsak 06:14
Güneş 07:37
Öğle 13:22
İkindi 16:25
Akşam 18:56
Yatsı 20:15
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P