banner201

banner177

banner193

banner195

ÖZHAN ÇALIŞANLARI ATMAYIP DEĞERLENDİRDİ, HAYATI GÜZELLEŞTİRDİ

Özhan Marketler Zinciri örnek olacak bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Avşar Soda işbirliğiyle düzenlenen projede Özhan çalışanları soda şişeleriyle harikalar yarattı.  Atma Değerlendir isimli proje, daha temiz bir dünya için yapabileceklerimizin ve paylaşmanın hayatı nasıl güzelleştireceğinin altını çiziyor.

YAŞAM 28.03.2022, 13:36
ÖZHAN ÇALIŞANLARI ATMAYIP DEĞERLENDİRDİ, HAYATI GÜZELLEŞTİRDİ

Bu farkındalık programı ÖZHAN AKADEMİ VE ÖZHAN GRUP MÜDÜRLÜĞÜ tarafından yılda 5 defa yürütülecek bir projenin ilki olarak gerçekleştirildi. Bu başarılı projenin danışmanlığını ise; Özhan Akademi Kurucusu Danışman Pembegül Üner üstlendi.

Bu yolculuğun ilk adımında AVŞAR SODA KAMPANYASI İLE AFYON üretimli olan AVŞAR SODA yer aldı.

AVŞAR SODA şişelerini ‘’ATMA DEĞERLENDİR’’ SENDE DEĞER KAT diyerek katma değerli bir projeye imza atan Özhan Ekibi bu proje ile Türkiye de bir ilke imza atmayı da başardılar. 50 şubenin katılımıyla gerçekleştirilen projede tüm katılımcılar Avşar Soda ile ilgili şişe boyama ve süsleme işine ruhunu katarak önemli bir projeye katkı sağladı.

Proje kapsamında atılmayıp biriktirilen soda şişelerine sanatsal bir dokunuş yaparak tekrar kullanıma kazandıran Özhan ekibi, geri dönüşümün ve paylaşmanın değerini gösterdi. Biriktirilen şişeleri el emeği ve sanatsal fikirlerle yeni ürünlere çevirdiler. Önem vermeyip attığımız şişelere farklı bir bakış açısıyla aydınlatma, oyuncak, aksesuar, saksılık, oyuncak, kum saati, masa süsü gibi pek çok yeni kullanıma dönüştürdüler. Proje sürdürülebilir bir çevre yaklaşımı sunduğu kadar LÖDER ile yapılan paylaşımla pek çok insan hayatına dokunuyor. Tasarlanan eserler jüri tarafından yapılan değerlendirmeyle ödüllendirildi. Aynı zamanda bu eserlerin satılmasıyla elde edilecek gelir LÖDER’e bağışlanacak. Geçit Özhan mağazasında sergilenen eserler Bursalıların görüşüne açıldı. 

Jüri üyeliğini, ÖZHAN YÖNETİM KURULUNU TEMSİLEN(ELİF ÖZHAN), ÖZHAN AKADEMİ KURUMSAL GELİŞİM DANIŞMANIMIZ(PEMBEGÜL ÜNER), ÖZHAN GRUP MÜDÜRÜMÜZ(AHMET BİRCAN), ÖZHAN GRUP MÜDÜRÜMÜZ(ERKAN TÜRKAN), ÖZHAN AKADEMİ MÜDÜRÜMÜZ(NEHİR SAREL), AVŞAR SODALARI TÜRKİYE DiREKTÖRÜ (YAVUZ DAĞHAN) ve AVŞAR MARMARA BÖLGE MÜDÜRÜ(FARUK ÖZTÜRK)’ün yaptığı projede ilk ona giren adaylar için AVŞAR SODA MERKEZ ÜSSÜ’NDE bir müze oda hazırlandı ve dereceye giren eserler yıllarca burada sergilenmek üzere hazırlanıyor.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 07 Aralık 2023
İmsak 06:34
Güneş 08:04
Öğle 12:59
İkindi 15:24
Akşam 17:45
Yatsı 19:09
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P