banner177

banner193

PODCAST ATÖLYESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Nilüfer Belediyesi Dijital İçerik Stüdyosu’nda düzenlenen ilk Podcast Atölyesi, sona erdi.

NİLÜFER BELEDİYESİ 10.07.2023, 11:43
PODCAST ATÖLYESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Programa katılan 20 kursiyer, sertifikalarını Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’in elinden aldı.
‘Yeni nesil Nilüfer’ anlayışıyla kurulan Nilüfer Belediyesi Dijital İçerik Stüdyosu’nda kendisini geliştirmek isteyenlere yönelik podcast atölye çalışmaları başladı. Ücretsiz düzenlenen Nilüfer Belediyesi Podcast Atölyesi’ne 150 kişi başvurdu. Yaşları 15 ile 58 arasında değişen 20 katılımcı, eğitimden faydalanmaya hak kazandı.
Podcast Atölyesi Koordinatörü ve Eğitmeni Özcan Yazıcı’nın yaptığı atölye çalışmasında podcastin yapımından, gelir elde edilmesine kadar geçen süreçlerle ilgili bilgi verildi. Teorik ve uygulamalı eğitim sürecinin ardından kursiyerlere sertifika verildi.
Sertifika töreninde konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Nilüfer Belediyesi Dijital İçerik Stüdyosu ile gençlere ve bu alanda çalışmak isteyenlere çok değerli bir imkan sağladıklarını söyledi. Atölye çalışmasına katılanları kutlayan Başkan Erdem, yayın hayatlarında başarılar diledi.
Sertifika töreniyle ilk atölye çalışması sona ererken, Nilüfer Belediyesi Dijital İçerik Stüdyosu’ndaki eğitimlerin ayda bir olmak üzere devam edeceği belirtildi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 15 Nisan 2024
İmsak 04:48
Güneş 06:19
Öğle 13:09
İkindi 16:51
Akşam 19:49
Yatsı 21:13
12
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P